Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Czad Drukuj Email
05.11.2021.
czad_1czad_2
 
Komunikat Drukuj Email
29.10.2021.
Informujemy, że w związku z konieczności zapewnienia bezpiecznego wdrożenia z dniem 7 listopada 2021 roku rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców zaplanowano na dzień 5 listopada 2021 roku całkowite zablokowanie dostępu do Rejestru Dowodów Osobistych dla urzędników.

W związku z tym dnia 5 listopada 2021 roku nie będą przyjmowane wnioski o wydanie dowodu osobistego.

Jednocześnie informujemy, że w związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 5 października 2021 r. w sprawie wzoru dowodu osobistego, jego wydawania i odbioru oraz utraty, uszkodzenia, unieważnienia i zwrotu (Dz. U. poz. 1865) po 7 listopada 2021 roku obowiązywały będą nowe wzory wniosków o wydanie dowodu osobistego zawierające odciski palców.
 
Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich - aktualizacja Drukuj Email
27.10.2021.
W związku z informacją przekazaną z Centrum Projektów Polska Cyfrowa, że program Granty PPGR  obejmuje także uczniów od klasy "0" szkoły podstawowej, informujemy o wydłużeniu terminu przyjmowania w Konkursie Grantowym Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR” do czwartku 28 października br. Zgłoszenia do udziału w projekcie, wyłącznie w wersji papierowej, wraz z załącznikami, należy składać w Sekretariacie Burmistrza Żnina (pok. 27) w Urzędzie Miejskim w Żninie, ul. 700-lecia 39, w godzinach pracy Urzędu.
 
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z przesłaną informacją dzieci uczęszczające na zajęcia w klasach '"O" w przedszkolach nie zostały zakwalifikowane do wzięcia udziału w konkursie.
 
Szczegółowe informacje na temat programu są dostępne na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 1664
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej