Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Akademia Umiejętności Klubu Sportowa Polska - warsztaty Drukuj Email
16.04.2015.

 

warszawa_200
15 kwietnia 2015 r. pracownicy Urzędu Miejskiego: doradca burmistrza ds. finansowych dr Marek Gałązka, kierownik Wydziału Infrastruktury, Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji Paweł Piechowiak oraz kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Jacek Świtała uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Akademię Umiejętności Klubu Sportowa Polska.
Czytaj całość
 
Gratulacje dla Złotych Jubilatów Drukuj Email
15.04.2015.
IMG_6019W dniu 15 kwietnia w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego 4 par z terenu Gminy Żnin. Złoci Jubilaci to Janina i Jan Błażejczak z Jaroszewa, Mirosława i Sylwester Kantorscy ze Żnina, Stanisława i Jan Sobczyk z Brzyskorzystwi oraz Jarosława i Jerzy Zielińscy ze Żnina.
 
Burmistrz Żnina wręczył Jubilatom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP, a także dyplomy, kwiaty i drobne upominki.
Czytaj całość
 
Otwarte spotkanie w sprawie ruchu rowerowego Drukuj Email
14.04.2015.
rowerW czwartek 16 kwietnia, o godzinie 16:00 w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbędzie się spotkanie dotyczące ruchu rowerowego w gminie Żnin.

W spotkaniu weźmie udział burmistrz Żnina Robert Luchowski, radni, oraz mieszkańcy zainteresowani tematem komunikacji rowerowej i rozwojem turystyki rowerowej. Podczas spotkania zaproszeni prelegenci przedstawią zagadnienia dotyczące aktualnego stanu infrastruktury rowerowej w gminie Żnin. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu.
 
Pierwsze spotkanie zespołu ds. opracowania strategii rozwoju Gminy Żnin Drukuj Email
14.04.2015.
Pierwsze spotkanie zespołu ds. opracowania strategii rozwoju Gminy ŻninW dniu 13.04.2015 r. odbyło się pierwsze spotkanie zespołu ds. opracowania strategii rozwoju Gminy Żnin. W spotkaniu wzięli udział: burmistrz Żnina Robert Luchowski, sekretarz Mirosław Gatka, doradcy burmistrza Paweł Sikora i dr Marek Gałązka, kierownicy wydziałów Urzędu Miejskiego w Żninie - Ewa Piwecka, Piotr Ostrowski, Paweł Piechowiak i Jacek Świtała, dyrektor  MOPS – Maria Bursztyńska, oraz radni – Grzegorz Koziełek, Maria Błońska, Halina Krygier, Kazimierz Jańczak, Adam Kowalewski, Jerzy Kowalski, Zenon Owczarzak, Piotr Tomaszewski i Grzegorz Wesołek.
Czytaj całość
 
8 medali naszych karateków w Sosnowcu Drukuj Email
14.04.2015.
Dawid rybarczyk - kopniecieW sobotę 11 kwietnia 2014 roku do Sosnowca zjechali najlepsi karatecy kraju, aby konkurować o najwyższe laury na XI Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Fudokan oraz III Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzików o Puchar Prezesa PZKF. Zawody rozegrane były na pięciu matach w hali sportowej MOSiR w dzielnicy Niwka. Arbitrem głównym był Mariusz Gawlik z Jastrowia.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1036 - 1040 z 1161
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Wyszukaj lokalne organizacje pożytku publicznego na stronie Ministerstwa Finansów Skorzystaj z programu PITAX do rozliczenia swojego PIT Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej