Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konferencja Prasowa Burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego z dnia 18 sierpnia 2015 Print E-mail
środa, 19 sierpień 2015
There are no translations available

Konferencja Burmistrza Żnina
 
 
Wyprawka szkolna 2015 Print E-mail
wtorek, 18 sierpień 2015
There are no translations available

Wyprawka szkolna 2015 Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2015 r. dotyczące tegorocznej edycji Rządowego programu pomocy uczniom "Wyprawka szkolna" zostało opublikowane dnia 2 lipca 2015 r. w Dzienniku Ustaw poz. 938 i obowiązuje od dnia 2 lipca 2015 r.
Read more...
 
Ostrzeżenie państwowej służby hydrogeologicznej nr 1/2015 Print E-mail
piątek, 14 sierpień 2015
There are no translations available

Logotyp PSHW związku z utrzymującym się przekroczeniem stanów niskich ostrzegawczych z tendencją spadkową w punktach sieci obserwacyjno-badawczej wód podziemnych państwowa służba hydrogeologiczna informuje o wystąpieniu zjawiska niżówki hydrogeologicznej w płytko występujących poziomach wodonośnych o zwierciadle swobodnym na terenie województw: zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie i małopolskie.
Utrzymujące się niskie stany położenia zwierciadła wód podziemnych powodują występowanie niedoborów lub braku wody w indywidualnych studniach gospodarskich. Pogłębienie się tego zjawiska może spowodować konieczność ograniczenia wielkości poboru wód podziemnych z ujęć komunalnych użytkujących pierwszy poziom wodonośny.
 
Ograniczenia w zużyciu prądu Print E-mail
środa, 12 sierpień 2015
There are no translations available

Ograniczenia w zużyciu prąduKomunikat z dnia 9 sierpnia 2015 r. w sprawie wystąpienia zagrożenia bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej, podjętych działaniach i środkach w celu usunięcia zagrożenia i zapobieżenia jego negatywnym skutkom oraz o wprowadzeniu ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej na polecenie OSP.
Read more...
 
Deratyzacja na terenie miasta Żnina w dniach 17-19 sierpnia 2015 r. Print E-mail
poniedziałek, 10 sierpień 2015
There are no translations available

DeratyzacjaDO WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH W ŻNINIE PRZY ULICACH:
Aliantów, Browarowa, Chmielna, Dobra, Gajowa, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Kwiatowa, Mickiewicza, Ogrodowa, Pl. Działowy, Piwna, Sadowa, Słoneczna, Spółdzielcza, Staszica, Tysiąclecia, Wandy Pieniężnej, Wiśniowa, Żytnia.

Burmistrz Żnina informuje właścicieli ww. nieruchomości o konieczności przeprowadzenia deratyzacji na terenie miasta Żnina w dniach 17-19 sierpnia 2015 r.  W celu przeprowadzenia deratyzacji należy zaopatrzyć się w środki do zwalczania gryzoni dopuszczone do obrotu w handlu i wyłożyć je w piwnicach domów w wyznaczonych dniach, a następnie uzupełniać przez okres 14 dni.
Read more...
 
<< Start < Prev 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Next > End >>

Results 1151 - 1155 of 1385
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej