Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konferencja Prasowa Zastępcy Burmistrza Żnina Haliny Rosiak z dnia 20.10.2015 r. Drukuj Email
20.10.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

  Konferencja prasowa z dnia 20.10.2015 r.

LINK
 
PG 1 Żnin w najlepszej dziesiątce Turnieju Orlika !!! Drukuj Email
19.10.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

PG 1 Żnin w najlepszej dziesiątce Turnieju Orlika !!!Kolejny znaczący sukces sportowy odniosła młodzież z terenu Gminy Żnin. Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie wywalczyli 10 lokatę w Finale Ogólnopolskim VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP, który odbył się w Warszawie. Gimnazjaliści prowadzeni przez Rafała Lianę i Szymona Mrówczyńskiego poprawili o jedną pozycję miejsce drużyny PG 1 Żnin z 2013 roku.
Finał Ogólnopolski VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP odbył się w Warszawie z udziałem 64 najlepszych drużyn w kraju w 4 kategoriach wiekowych. Gimnazjaliści ze Żnina po znakomitych finałach wojewódzkich, w których nie zaznali goryczy porażki, reprezentowali Gminę Żnin w kategorii chłopców starszych (rocznik 2002-2003).
W wyniku losowania PG 1 Żnin trafiło do grupy A turnieju z zespołami: Czechy Team, Orlik Ulanów i Gimnazjum nr 2 Kołobrzeg.
Pojedynki grupowe zakończyły się połowicznym sukcesem, ponieważ podopiecznym trenerów Rafała Liany i Szymona Mrówczyńskiego nie udało się awansować do najlepszej ósemki turnieju.

Czytaj całość
 
Nagrody Burmistrza Żnina dla nauczycieli Drukuj Email
19.10.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Nagrody Burmistrza Żnina dla nauczycieliW dniu 15 października 2015 roku Burmistrz Żnina Pan Robert Luchowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Grzegorzem Koziełkiem, zastępcą Burmistrza Panią Haliną Rosiak oraz Przewodniczącym Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Panem Sławomirem Kujawą wręczyli wyróżniającym się nauczycielom nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze.
 
Czytaj całość
 
Promocja Gminy Żnin w Gostyninie Drukuj Email
19.10.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Promocja Gminy Żnin w Gostyninie16 października 2015 r. w Gostyninie Robert Luchowski Burmistrz Żnina oraz Paweł Kalinowski Burmistrz Gostynina podpisali porozumienie o woli współpracy między miastami. Miasta połączyły działania w zakresie kultury, do czego przyczynił się Sławomir Chojnacki. Artyści z obydwu miast od dawna wymieniają się doświadczeniami, a wystawy twórców żnińskich i gostynińskich organizowane są na przemian. Obecnie w Gostyninie można podziwiać wystawę Romana Terzyka zatytułowaną „Epitafium”. Artysta przyjechał do Gostynina razem ze żnińską delegacją z Burmistrzem na czele.
Czytaj całość
 
Wizyta Konsula Honorowego Czarnogóry u Burmistrza Żnina Drukuj Email
19.10.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Wizyta Konsula Honorowego Czarnogóry u Burmistrza ŻninaPan Piotr Kitta - Konsul Honorowy Czarnogóry odbył spotkanie z Burmistrzem Żnina Robertem Luchowskim. Podczas rozmowy omówiono możliwości nawiązania partnerskich, gospodarczych stosunków Gminy Żnin z Czarnogórą. Współpraca miałaby dotyczyć zbytu produktów rolnych naszych rolników i przetwórstwa mięsnego naszych przedsiębiorców za granicę.
Niebawem zostanie otwarty konsulat Czarnogóry w Bydgoszczy.
 
««  start « poprz. 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1201 - 1205 z 1501
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej