Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konferencja prasowa Burmistrza Żnina z dnia 27.10.2015 r. Print E-mail
wtorek, 27 październik 2015
There are no translations available

  Konferencja prasowa Burmistrza Żnina z dnia 27.10.2015 r.

LINK
 
Zebranie ogólne mieszkańców osiedli Print E-mail
wtorek, 27 październik 2015
There are no translations available

Przypominamy mieszkańcom osiedla nr 2 (ulice 1 Stycznia, Dąbrowskiego, Gościnna, Jeziorna, Na Wzgórzu, Pogodna, Polna, Skromna, Szpitalna, Urocza, Wiatrakowa, Widokowa, Wrzosowa, Browarowa, Aliantów, Porzeczkowa, Piwna, Żytnia, Kopernika, Tysiąclecia, Pieniężnej) o dzisiejszym wyborczym Spotkaniu Ogólnym Mieszkańców. Odbędzie się ono o godzinie 17:30 w Lokalu Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Kopernika 5a. Kolejne spotkanie odbędzie się w osiedlu Nr 1 Osiedle „Góra” w Żninie w dniu 29 października 2015 r. o godz. 17:30 w lokalu Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie ul. Gnieźnieńska 7.

Celem spotkania jest wyłonienie Rady Osiedla nr 2, która stanowi organ uchwałodawczy jednostki pomocniczej Gminy Żnin.

Zebranie wyborcze będzie ważne, jeśli weźmie w nim udział 50 osób (I termin) lub 30 osób (II termin).

Zapraszamy do udziału w spotkaniu i wyboru reprezentantów osiedla.

 
Turniej Miast Zumi III Edycja Print E-mail
poniedziałek, 26 październik 2015
There are no translations available

plakat-facebook-zumi Zagłosuj na Żnin i pomóż wygrać 200 tysięcy na kampanię promocyjną miasta w serwisach Zumi i Onet!

Do 22 listopada można oddawać głosy na stronie http://turniejmiast.zumi.pl/znin.html. Tam należy kliknąć GŁOSUJ, wpisać ADRES E-MAIL, a następnie POTWIERDZIĆ link aktywujący w otrzymanym mailu.
 
W tym roku zostanie nagrodzone osiem miast. Trzy główne nagrody w postaci rabatu 99% na trzy kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce - 200 tys., II miejsce 100 tys., III miejsce 50 tys. złotych.
 

Read more...
 
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki w 2016 roku Print E-mail
poniedziałek, 26 październik 2015
There are no translations available

logo_msit_26_10_2015 20 listopada b.r. upływa termin składania ofert w konkursie na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki. Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, a mogą wziąć w nim udział organizacje pozarządowe i jednostki pożytku publicznego związane z turystyką i rekreacją. Zapraszamy stowarzyszenia, fundacje i inne instytucje z naszego regionu do przygotowania zgłoszeń i przesyłania ofert. Konkurs daje możliwość uzyskania wsparcia finansowego dla imprez, szkoleń i innych działań popularyzujących krajową turystykę. Na realizację zadań dla zwycięzców przeznaczone zostanie 2,5 mln złotych.
 
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Ministerstwa: LINK
 

 
Konsultacje społeczne projektu "Strategii Rozwoju Gminy Żnin na lata 2015-2020" Print E-mail
piątek, 23 październik 2015
There are no translations available

 
strategia_konsultacje_2015-2020
 
Urząd Miejski w Żninie rozpoczyna proces konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwoju Gminy Żnin na lata 2015-2020”. Dokument został opracowany przez zespół powołany przez Burmistrza Żnina. W jego skład weszli Radni Rady Miejskiej, dyrektorzy jednostek organizacyjnych i pracownicy Urzędu. Przewodniczącym zespołu został Doradca Burmistrza ds. Finansowych dr Marek Gałązka.

Projekt strategii rozwoju jest dostępny pod niniejszym komunikatem oraz do wglądu w Wydziale Turystyki i Promocji Gminy Urzędu Miejskiego w Żninie (biuro nr 44).

Do udziału w konsultacjach zapraszamy wszystkie osoby stale zamieszkujące na terenie Gminy Żnin, posiadające czynne prawo wyborcze. Konsultacje będą przeprowadzone w trybie określonym w § 5 pkt 4 Uchwały Nr XXVIII/289/2005 Rady Miejskiej w Żninie z dnia 15 września 2005 roku w formie pisemnej i elektronicznej poprzez przyjmowanie opinii na formularzu, który jest do pobrania poniżej.

Read more...
 
<< Start < Prev 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Next > End >>

Results 1216 - 1220 of 1525
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej