Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Budowa ronda na skrzyżowaniu dk nr 5 z ulicą Dworcową Print E-mail
środa, 21 październik 2015
There are no translations available

gddkia_21_10_2015Deklaracje złożone przez Ministra Pawła Olszewskiego podczas wizyty w Żninie, która odbyła się 2 października br. zostaną spełnione. 21 października 2015 r. Minister podpisał i skierował do realizacji program inwestycji pod nazwą Poprawa BRD na dk nr 5 w m. Żnin (ul. Dworcowa). Projekt ma na celu przebudowę skrzyżowania drogi krajowej nr 5 z ulicą Dworcową, gdzie powstanie rondo.
 
Spotkanie w sprawie emisji obligacji komunalnych w Gminie Żnin Print E-mail
środa, 21 październik 2015
There are no translations available

Spotkanie w sprawie emisji obligacji komunalnych w Gminie Żnin20 października w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbyło się spotkanie zespołu współpracowników Burmistrza Żnina z radnymi Rady Miejskiej w Żninie w obecności skarbników Gminy Barcin - Bernadetty Chojnackiej i Gminy Nakło – Tomasza Angielczyka. Zarówno Nakło, jak i Barcin są doświadczonymi gminami w zakresie obligacji, które  umożliwiły ożywienie gospodarcze poprzez zdecydowany wzrost nakładów na inwestycje ze stosunkowo niewielkim udziałem środków z budżetu gminy na rzecz środków zewnętrznych.  Spotkanie miało miejsce w związku z rozpoczęciem nowej perspektywy aplikacji środków unijnych, skutecznie realizowaną strategią zrównoważonego rozwoju oraz odejściem od polityki konsumpcyjnej na rzecz rozwoju gospodarczego Gminy Żnin, m.in. poprzez inwestycje.
Read more...
 
Konferencja Prasowa Zastępcy Burmistrza Żnina Haliny Rosiak z dnia 20.10.2015 r. Print E-mail
wtorek, 20 październik 2015
There are no translations available

  Konferencja prasowa z dnia 20.10.2015 r.

LINK
 
PG 1 Żnin w najlepszej dziesiątce Turnieju Orlika !!! Print E-mail
poniedziałek, 19 październik 2015
There are no translations available

PG 1 Żnin w najlepszej dziesiątce Turnieju Orlika !!!Kolejny znaczący sukces sportowy odniosła młodzież z terenu Gminy Żnin. Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie wywalczyli 10 lokatę w Finale Ogólnopolskim VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP, który odbył się w Warszawie. Gimnazjaliści prowadzeni przez Rafała Lianę i Szymona Mrówczyńskiego poprawili o jedną pozycję miejsce drużyny PG 1 Żnin z 2013 roku.
Finał Ogólnopolski VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP odbył się w Warszawie z udziałem 64 najlepszych drużyn w kraju w 4 kategoriach wiekowych. Gimnazjaliści ze Żnina po znakomitych finałach wojewódzkich, w których nie zaznali goryczy porażki, reprezentowali Gminę Żnin w kategorii chłopców starszych (rocznik 2002-2003).
W wyniku losowania PG 1 Żnin trafiło do grupy A turnieju z zespołami: Czechy Team, Orlik Ulanów i Gimnazjum nr 2 Kołobrzeg.
Pojedynki grupowe zakończyły się połowicznym sukcesem, ponieważ podopiecznym trenerów Rafała Liany i Szymona Mrówczyńskiego nie udało się awansować do najlepszej ósemki turnieju.

Read more...
 
Nagrody Burmistrza Żnina dla nauczycieli Print E-mail
poniedziałek, 19 październik 2015
There are no translations available

Nagrody Burmistrza Żnina dla nauczycieliW dniu 15 października 2015 roku Burmistrz Żnina Pan Robert Luchowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Grzegorzem Koziełkiem, zastępcą Burmistrza Panią Haliną Rosiak oraz Przewodniczącym Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Panem Sławomirem Kujawą wręczyli wyróżniającym się nauczycielom nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze.
 
Read more...
 
<< Start < Prev 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Next > End >>

Results 1221 - 1225 of 1523
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej