Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konferencja Prasowa Zastępcy Burmistrza Żnina Haliny Rosiak z dnia 20.10.2015 r. Print E-mail
wtorek, 20 październik 2015
There are no translations available

  Konferencja prasowa z dnia 20.10.2015 r.

LINK
 
PG 1 Żnin w najlepszej dziesiątce Turnieju Orlika !!! Print E-mail
poniedziałek, 19 październik 2015
There are no translations available

PG 1 Żnin w najlepszej dziesiątce Turnieju Orlika !!!Kolejny znaczący sukces sportowy odniosła młodzież z terenu Gminy Żnin. Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie wywalczyli 10 lokatę w Finale Ogólnopolskim VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP, który odbył się w Warszawie. Gimnazjaliści prowadzeni przez Rafała Lianę i Szymona Mrówczyńskiego poprawili o jedną pozycję miejsce drużyny PG 1 Żnin z 2013 roku.
Finał Ogólnopolski VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP odbył się w Warszawie z udziałem 64 najlepszych drużyn w kraju w 4 kategoriach wiekowych. Gimnazjaliści ze Żnina po znakomitych finałach wojewódzkich, w których nie zaznali goryczy porażki, reprezentowali Gminę Żnin w kategorii chłopców starszych (rocznik 2002-2003).
W wyniku losowania PG 1 Żnin trafiło do grupy A turnieju z zespołami: Czechy Team, Orlik Ulanów i Gimnazjum nr 2 Kołobrzeg.
Pojedynki grupowe zakończyły się połowicznym sukcesem, ponieważ podopiecznym trenerów Rafała Liany i Szymona Mrówczyńskiego nie udało się awansować do najlepszej ósemki turnieju.

Read more...
 
Nagrody Burmistrza Żnina dla nauczycieli Print E-mail
poniedziałek, 19 październik 2015
There are no translations available

Nagrody Burmistrza Żnina dla nauczycieliW dniu 15 października 2015 roku Burmistrz Żnina Pan Robert Luchowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Grzegorzem Koziełkiem, zastępcą Burmistrza Panią Haliną Rosiak oraz Przewodniczącym Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Panem Sławomirem Kujawą wręczyli wyróżniającym się nauczycielom nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze.
 
Read more...
 
Promocja Gminy Żnin w Gostyninie Print E-mail
poniedziałek, 19 październik 2015
There are no translations available

Promocja Gminy Żnin w Gostyninie16 października 2015 r. w Gostyninie Robert Luchowski Burmistrz Żnina oraz Paweł Kalinowski Burmistrz Gostynina podpisali porozumienie o woli współpracy między miastami. Miasta połączyły działania w zakresie kultury, do czego przyczynił się Sławomir Chojnacki. Artyści z obydwu miast od dawna wymieniają się doświadczeniami, a wystawy twórców żnińskich i gostynińskich organizowane są na przemian. Obecnie w Gostyninie można podziwiać wystawę Romana Terzyka zatytułowaną „Epitafium”. Artysta przyjechał do Gostynina razem ze żnińską delegacją z Burmistrzem na czele.
Read more...
 
Wizyta Konsula Honorowego Czarnogóry u Burmistrza Żnina Print E-mail
poniedziałek, 19 październik 2015
There are no translations available

Wizyta Konsula Honorowego Czarnogóry u Burmistrza ŻninaPan Piotr Kitta - Konsul Honorowy Czarnogóry odbył spotkanie z Burmistrzem Żnina Robertem Luchowskim. Podczas rozmowy omówiono możliwości nawiązania partnerskich, gospodarczych stosunków Gminy Żnin z Czarnogórą. Współpraca miałaby dotyczyć zbytu produktów rolnych naszych rolników i przetwórstwa mięsnego naszych przedsiębiorców za granicę.
Niebawem zostanie otwarty konsulat Czarnogóry w Bydgoszczy.
 
<< Start < Prev 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Next > End >>

Results 1226 - 1230 of 1526
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej