Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Warsztaty dotyczące projektu rocznego programu współpracy Print E-mail
środa, 07 październik 2015
There are no translations available

Warsztaty dotyczące projektu rocznego programu współpracy6 października 2015 r. odbyły się warsztaty dla organizacji pozarządowych. Celem spotkania były konsultacje dotyczące kształtu Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin z NGO. Licznie przybyli przedstawiciele organizacji aktywnie brali udział w dyskusji, która pozwoliła wyciągnąć wnioski mające istotny wpływ na kształt ostatecznej wersji projektu. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za przybycie i liczymy na to, że w naszej Gminie będzie pojawiało się coraz więcej osób aktywnie działających na rzecz społeczeństwa.
Do 9 października 2015 r. czekamy na Państwa propozycje przedłożone na otrzymanych formularzach.

Formularz dostępny pod adresem: LINK

Read more...
 
IV Igrzyska Sportowców Wiejskich Gminy Żnin - 2015 r. Print E-mail
wtorek, 06 październik 2015
There are no translations available

IV Igrzyska Sportowców Wiejskich Gminy Żnin - 2015 r.Miejsko-Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Żninie było organizatorem zawodów sportowych  pn. „IV Igrzyska Sportowców Wiejskich Gminy Żnin”, które odbyły  się w dniu 26 września  2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Żninie, przy ul. Pieniężnej 19. Współorganizatorami zawodów sportowych były Sołectwa Gminy Żnin. Sponsorami powyższych zawodów byli także: Bank Spółdzielczy „PAŁUKI” ŻNIN, Pepsi–Cola General Bottlers Poland w Żninie, Lokalna Grupa Działania PAŁUKI  WSPÓLNA SPRAWA  w Żninie oraz Pan Stanisław Maciejewski z Gąsawy. W Igrzyskach brało udział 9 reprezentacji (ok. 130 uczestników) reprezentujących sołectwa z terenu Gminy Żnin takie jak: Sielec, Sobiejuchy, Podgórzyn, Bożejewiczki, Murczyn, Wenecja, Dochanowo oraz dwie reprezentacje Ogniw LZS: Podgórzyna oraz Słębowa. Sołtysi natomiast rywalizowali o miano najlepszego sołtysa w roku 2015.   

Read more...
 
Prace na mogile zbiorowej ofiar II wojny światowej Print E-mail
wtorek, 06 październik 2015
There are no translations available

Prace na mogile zbiorowej ofiar II wojny światowejDnia 30 września 2015 roku zakończone zostały prace na mogile zbiorowej ofiar II wojny światowej  zlokalizowanej na cmentarzu parafialnym w Brzyskorzystwi. Prace te obejmowały w szczególności roboty rozbiórkowe, wykonanie nowego obrzeża oraz nowej płyty nagrobnej z inskrypcją zawierającą bogatszą treść i zaktualizowaną symbolikę, wykonanie nowego krzyża i wypełnienie mogiły kamieniem rzecznym.

Read more...
 
Deratyzacja na terenie Gminy Żnin Print E-mail
poniedziałek, 05 październik 2015
There are no translations available

deratyzacja_-_szczurDo właścicieli nieruchomości położonych w Gminie Żnin
Burmistrz Żnina informuje właścicieli nieruchomości o konieczności przeprowadzenia corocznej deratyzacji na terenie Gminy Żnin do dnia 15 października 2015 r. W celu przeprowadzenia deratyzacji należy zaopatrzyć się w środki do zwalczania gryzoni dopuszczone do obrotu w handlu i wyłożyć je w piwnicach domów, a następnie uzupełniać przez okres 14 dni. 
Read more...
 
Bezpłatne doradztwo prawne i księgowe dla organizacji pozarządowych Print E-mail
poniedziałek, 05 październik 2015
There are no translations available

mlotekBiuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi organizuje raz w miesiącu bezpłatne doradztwo prawne i księgowe z zakresu tematyki dotyczącej trzeciego sektora. Najbliższe doradztwo prawne odbędzie się 27 października 2015 r.
Doradztwo z księgowości odbędzie się 3 listopada i 8 grudnia 2015 r.
Read more...
 
<< Start < Prev 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Next > End >>

Results 1241 - 1245 of 1525
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej