Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zmiana terminu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi Drukuj Email
10.09.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Urząd  Miejski w Żninie informuje o zmianie terminu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Zgodnie z podjętą 2 września 2015 roku Uchwałą Nr X/99/2015 Rady Miejskiej w Żninie w sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłatę należy uiszczać co miesiąc bez wezwania w terminie do 20-tego dnia każdego miesiąca, którego obowiązek ponoszenia opłaty dotyczy.
Na podstawie powyższego opłatę za miesiąc październik 2015 roku należy uiścić do 20 października.
 
Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzne Drukuj Email
09.09.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzneProjekt „Poprawa dostępności i jakości usług medycznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi” współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, które odbędzie się:
w Żninie  14 – 16 września 2015 r. w NZOZ Epoka, ul. Aliantów 1 a,
• w Łabiszynie 12 września 2015 r. przy Zespole Szkół, ul. Nadnotecka,
• w Janowcu Wlkp. 18 września 2015 r. przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych (Technikum Rolnicze), ul. 3 maja 30.
Potrzebne skierowanie.
Czytaj całość
 
10 - lecie współpracy miast partnerskich Albertirsy i Żnina Drukuj Email
08.09.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Delegacja Żnina na Węgrzech Od 3 do 7 września 2015 roku w węgierskim mieście partnerskim Albertirsa przebywała delegacja Żnina. Na jej czele stanęła Pani Halina Rosiak, Zastępca Burmistrza Żnina, która w dniu 5 września, wraz z Burmistrzem Albertirsy, Panem László Fazekasem, podpisała umowę o współpracy miast partnerskich. Do ponownego podpisania umowy, o rozszerzonej treści, doszło z inicjatywy Pana László Fazekasa, który zaproponował, aby w ten sposób uczcić 10-lecie oficjalnej współpracy pomiędzy naszymi miastami. Obecna umowa zakłada współpracę w obszarach kultury, sportu, turystyki oraz bezpośrednie kontakty społeczne mieszkańców i działających na obszarach gmin organizacji pozarządowych. W uroczystości uczestniczył konsul Rzeczpospolitej Polskiej na Węgrzech Pan Andrzej Kalinowski.
Czytaj całość
 
Jubilaci obchodzili szmaragdowe i diamentowe gody Drukuj Email
04.09.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Jubilaci obchodzili szmaragdowe i diamentowe gody3 września 2015 r. na Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbyły się uroczyste obchody 55-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Jubilatami byli Państwo Janina i Henryk Paluszkiewiczowie, Wanda i Edward Pilaczyńscy oraz Zofia i Antoni Mikołajczykowie.  Wytrwanie w zgodzie i szacunku przez pół wieku jest powodem do dumy, dlatego wyrażamy podziw dla tak godnej postawy i życzymy kolejnych wielu lat wspólnego życia w zdrowiu i nieustającym szczęściu.
 
 
Czytaj całość
 
Przyjęcie uchwały zwalniającej inwestorów z podatku od nieruchomości Drukuj Email
04.09.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Przyjęcie uchwały zwlaniającej inwestorów z podatku od nieruchomości
 
 
««  start « poprz. 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1241 - 1245 z 1499
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej