Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konkurs na prowadzenie zajęć ruchowych dla seniorów 50 PLUS Drukuj Email
26.11.2015.
Zajęcia ruchowe dla seniorów 50 PLUSBurmistrz Żnina oraz Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia w Żninie zapraszają do składania ofert na prowadzenie zajęć ruchowych dla seniorów 50 PLUS na terenie Gminy Żnin w okresie:
od 01.01.2016 r. do 30.06.2016 r.
od 01.09.2016 r. do 31.12.2016 r.


Konkurs ma na celu aktywizację seniorów z Gminy Żnin. W skład ćwiczeń gimnastycznych dla seniorów chcielibyśmy zaproponować szeroką ofertę zajęć, a w szczególności: zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenia stabilizacyjne oraz równoważne, zdrowe plecy, elementy Jogi, elementy Pilatesu, elementy taneczne w tym także ZUMBA, zajęcia na basenie.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje: wykształcenie wyższe z zakresu wychowania fizycznego, a ponadto powinny przedłożyć inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje (trenera, instruktora, itp.)

Czytaj całość
 
Zarządzenie w sprawie obejmowania imprez i wydarzeń patronatem Burmistrza Żnina Drukuj Email
26.11.2015.
Zarządzenie w sprawie obejmowania imprez i wydarzeń patronatem Burmistrza Żnina
Uwaga! najnowsze obowiązujące wytyczne dotyczące objęcia wydarzenia patronatem Burmistrza Żnina dostępne: TUTAJ
 
 
 
Zostało podpisane zarządzenie w sprawie obejmowania imprez i wydarzeń patronatem Burmistrza Żnina. Osoby zwracające się z prośbą o objęcie patronatem imprezy lub wydarzenia zobowiązane są wypełnić formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do zarządzenia nr 212/2015.
 
Uwaga! Z dniem 21 lutego 2019 roku zostało zmienione Zarządzenie Burmistrza w sprawie obejmowania wydarzeń i imprez patronatem Burmistrza Żnina. Wszelkie informacje: dokumenty nieaktualne!
 
Spotkanie Lokalnej Grupy Rybackiej Drukuj Email
26.11.2015.
lgr_1124 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Żninie odbyło się drugie spotkanie przedstawicieli samorządu, organizacji, mieszkańców i przedsiębiorstw dotyczące opracowywania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Rybackiej „Nasza Krajna i Pałuki”.

Głównym tematem spotkania było omówienie propozycji celów oraz kryteriów wyboru operacji, które będą realizowane w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele gmin: Żnin, Rogowo, Gąsawa, które jako nowi członkowie Stowarzyszenia LGR  będą korzystać z funduszu rybnego. Na spotkaniu przekazano również bieżący stan zaawansowania i prac w pisaniu LSR oraz informacje dotyczące założeń programu. Kolejne spotkanie dla powiatu żnińskiego, sępoleńskiego i nakielskiego odbędzie się 9 grudnia br. o godz. 14.00 na Przystani Powiat Nakielski przy ul. Notecka 4, Nakło nad Notecią.Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz przyszłych beneficjentów do uczestniczenia w pracach nad Lokalną Strategią Rozwoju.

Czytaj całość
 
XIV Sesja Rady Miejskiej w Żninie Drukuj Email
26.11.2015.
Informujemy, że 2 grudnia 2015 r. o godzinie 10:00 w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbędzie się XIV Sesja Rady Miejskiej w Żninie.


 
Enea: od 1 stycznia 2016 nowa sieć placówek obsługi Klienta Drukuj Email
25.11.2015.
enea-logo-facebookOd 1 stycznia 2016 roku zostaną zamknięte Biura Obsługi Klienta w Opalenicy, Międzyzdrojach, Żninie, Wałczu oraz Chodzieży. Już wkrótce we wszystkich placówkach spółki zawisną plakaty z aktualnym wykazem Biur, a w lokalnych mediach pojawią się stosowne komunikaty w tej sprawie. Dzisiaj najbliższą lokalizację punktu obsługi klienta można sprawdzić na www.enea.pl. Klientów załatwiających do tej pory swoje sprawy w zamykanych lokalizacjach, zachęcamy do kontaktu z  infolinią Enei o numerze 611 111 111. Dzwoniąc pod ten numer już dziś  można wyjaśniać kwestie niezapłaconych faktur, podawać stan licznika, składać reklamacje, uaktualniać i zmieniać swoje dane kontaktowe. Nie ma konieczności osobistej wizyty w biurze obsługi, by podpisać umowę, czy przepisać licznik na innego właściciela. Po zgłoszeniu takiej sprawy na infolinii, dokumenty do podpisu będą wysyłane pocztą na wskazany adres.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1241 - 1245 z 1580
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej