Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zapraszamy mieszkańców na IV otwartą konferencję pt. "GMINA ŻNIN NA RYNKU OBLIGACJI" Drukuj Email
07.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Plakat konferencji W czwartek 9 lipca o godzinie 17:00 w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbędzie się IV otwarta konferencja pt. "GMINA ŻNIN NA RYNKU OBLIGACJI". Wprowadzenie do tematyki konferencji przedstawi Burmistrz Żnina Robert Luchowski. Jednym z punktów spotkania będzie próba odpowiedzi na pytanie jakie korzyści mogą wyniknąć dla Gminy Żnin po wejściu na rynek obligacji.  Omówione zostaną obligacje komunalne jako alternatywne źródło finansowania inwestycji gminnych. Zostanie również omówiona procedura wejścia na rynek obligacji.
 
Czytaj całość
 
Do wygrania dotacje Fundacji BGK na projekty edukacyjne dla dzieci wiejskich Drukuj Email
06.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Logo fundacjiRusza kolejna edycja programu grantowego „Na dobry początek!”, którego organizatorem jest Fundacja BGK. Celem programu jest  wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci wiejskich  i z małych miejscowości. Do 10 września br. o dotacje mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, ośrodki kultury i biblioteki publiczne z siedzibą na terenach wiejskich lub  w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców.
Dofinansowanie w wysokości od 3 do 10 tys. zł można przeznaczyć na przygotowanie i prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 2-8 lat, porady specjalistyczne dla dzieci i warsztaty dla rodziców. Autorzy nagrodzonych projektów zostaną przeszkoleni w zakresie nowatorskich metod pracy z dziećmi.
Czytaj całość
 
Ostatnie dwa dni zgłoszeń do Konkursu "Europa to my" Drukuj Email
03.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Logo konkursu "Europa to my"Przypominamy że już tylko do jutra, do końca dnia, przyjmowane są zgłoszenia do konkursu "Europa to my". Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w konkursie pod adresem: LINK.
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet i Telewizja Polska Program 1  organizują  akcję  informacyjną „Europa to my", poświęconą wykorzystaniu funduszy europejskich z perspektywy finansowej 2007-2013.
Zapraszamy serdecznie do włączenia się do akcji!
Czytaj całość
 
Komunikat Drukuj Email
02.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

zasluzony

Burmistrz Żnina informuje, że istnieje możliwość składania wniosków o nadanie tytułu „Zasłużony dla Gminy Żnin”.

Wniosek w sprawie nadania tytułu "Zasłużony dla Gminy Żnin" mogą składać: organy gminy, organizacje społeczne działające na terenie gminy, co najmniej 50 mieszkańców gminy.

Wniosek powinien dotyczyć każdej osoby fizycznej, której działalność społeczna i osobisty wkład w sposób znaczący wpłynęła na rozwój Gminy.
Termin składania wniosków: do dnia 31 lipca (piątek) 2015 r. - Biuro Burmistrza (I piętro) biuro nr 26.

 

 
UWAGA UPAŁY! Drukuj Email
02.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Uwaga upały - Regionalny System Ostrzegania Upały są szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci i  osób w podeszłym wieku, chorych na cukrzycę, nadciśnienie i mających problemy z sercem.
W związku z prognozowaną na najbliższe dni przez IMGW falą upałów z przewidywanymi temperaturami powyżej 30 stopni Celsjusza warto pamiętać o zachowaniu ostrożności.

TELEFONY ALARMOWE W RAZIE NIEBEZPIECZEŃSTWA
- 112 – numer alarmowy
- 999 – Pogotowie Ratunkowe
- 998 – Straż Pożarna
- 997 – Policja

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1261 - 1265 z 1459
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej