Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Bezpłatne badania mammograficzne w Żninie Drukuj Email
15.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Bezpłatne badania mammograficzne w ŻninieLUX MED Diagnostyka zaprasza panie w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach, które odbędą się 24 lipca w Żninie przy NZOZ Epoka, ul. Aliantów 1a. Oprócz badań wykonywanych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi (badania w ramach NFZ dla pań w wieku 50 - 69 lat), odbędą się również bezpłatne badania dla kobiet wieku 40 - 49 oraz 70 - 75 lat.
Czytaj całość
 
PÓŁKOLONIE 2015 - harmonogram dowozów w okresie 20.07.2015 r.  24.07.2015 r. Drukuj Email
15.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Półkolonie w SP2 w ŻniniePoniżej przedstawiamy harmonogram dowozów na półkolonie do Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie - IV turnus.
 
Modernizacja Zakładów Zbożowych w Żninie Drukuj Email
14.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Zakłady Zbożowe w Żninie14 lipca odbyło się uroczyste otwarcie nowego punktu przyjęcia rzepaku i zbóż w Zakładach Zbożowych w Żninie przy ulicy Sportowej 1. Przeprowadzona za blisko 3 miliony złotych modernizacja zakładu spowodowała znaczne zwiększenie wydajności Zakładów Zbożowych w Żninie. Państwo Irena i Marek Adamscy 40% środków na przeprowadzenie inwestycji pozyskali z w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2010-2014. Podczas uroczystego otwarcia inwestycji Gminę Żnin reprezentowały następujące osoby: Grzegorz Koziełek – Przewodniczący Rady Miejskiej w Żninie, Aleksandra Szpek – Skarbnik Gminy Żnin, Mirosław Gatka – Sekretarz Gminy Żnin, Paweł Sikora – doradca burmistrza ds. rozwoju lokalnego oraz przedstawiciele Rady Miejskiej Jerzy Kowalski i Grzegorz Wesołek.
 
 
 
 
 
 
 
Czytaj całość
 
80-te urodziny OSP Gorzyce Drukuj Email
13.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

80 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w GorzycachDnia 11 lipca 2015r. Ochotnicza Straż Pożarna w Gorzycach obchodziła jubileusz 80-lecia istnienia.  Urodziny rozpoczęto uroczystą mszą św., a następnie jednostka OSP  oraz zaproszeni goście wraz z Pocztami Sztandarowymi  przemaszerowali ulicami Gorzyc na lokalne boisko, gdzie odbyła się główna ceremonia. Jubileusz był okazją do przybliżenia historii powstania oraz działalności OSP w Gorzycach. Spotkanie było też okazją do uhonorowania zasłużonych druhów oraz wręczenia im dyplomów, wyróżnień, okolicznościowych medali, odznaczeń i podziękowań.
Czytaj całość
 
PAIiIZ ocenia żnińskie tereny inwestycyjne Drukuj Email
13.07.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Wizyta PAIiIZW ostatnich dniach w Żninie gościła delegacja wizytująca tereny inwestycyjne. W skład delegacji wchodzili Marzanna Pochodyła – Siudym i Agnieszka Garbiec z Państwowej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie oraz Marek Ryłow i Wacław Byczkowski z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Celem spotkania było porównanie informacji o żnińskich terenach inwestycyjnych zawartych w bazach danych instytucji wojewódzkich i krajowych zajmujących się rozwojem regionalnym, z aktualnym stanem faktycznym. Oprócz wizyt terenowych odbyły się także rozmowy, w trakcie których goście podzielili się wrażeniami na temat terenów inwestycyjnych w gminie Żnin oraz zaproponowali działania w celu zbudowania jak najlepszej oferty dla potencjalnych inwestorów zewnętrznych. Podstawowym warunkiem, by dane tereny były prezentowane przez instytucje odpowiedzialne za kontakty z przedsiębiorcami jest przygotowanie przez gminę jak najpełniejszej oferty, w której powinny się znaleźć wszystkie informacje istotne z punktu widzenia inwestora. W ramach współpracy z PAIiIZ przedstawiciele żnińskiego samorządu będą mogli wziąć udział w szkoleniach w zakresie przygotowywania ofert inwestycyjnych oraz promocji.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1271 - 1275 z 1478
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej