Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
MKS "PAŁUCZANKA" - REAKTYWACJA Print E-mail
piątek, 21 sierpień 2015
There are no translations available

Logotyp MKS ŻNIN "Pałuczanka"Ustalono plan funkcjonowania MKS „Pałuczanka” Żnin w nowej formule. Rozgrywki w rundzie jesiennej rozpoczną trzy drużyny: „Trampkarze” trenowani przez Łukasza Cieślę, „Juniorzy Młodsi” trenowani przez Adama Dudkiewicza i „Seniorzy” prowadzeni przez Janusza Nowaka.
Read more...
 
Ruszyła giełda zamian mieszkań z zasobów PGM Print E-mail
piątek, 21 sierpień 2015
There are no translations available

Ruszyła giełda zamian mieszkań z zasobów PGMPo przeprowadzonej przez Społeczną Komisję Mieszkaniową weryfikacji wniosków o przydział lokalu mieszkalnego, Burmistrz Żnina przyjął do realizacji wykaz osób spełniających kryteria do zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego, w którym ujęto 29 osób oraz wykaz osób spełniających kryteria do zawarcia umowy najmu lokalu socjalnego, w którym jest ujętych 25 osób.
Jednym z realizowanych działań poprawiających sytuację mieszkaniową mieszkańców jest zamiana mieszkań komunalnych pomiędzy najemcami. Dobre rozeznanie potrzeb w zakresie sytuacji bytowej pojedynczych osób i całych rodzin przynosi efekty. Aktualnie do zamian lokali komunalnych doszło w 6 przypadkach, m.in. pani Dorota z Brzyskorzystwi otrzymała klucze do trzypokojowego mieszkania. O zamianę najmu zabiegała od 15 lat. Teraz z mężem i trójką dzieci może cieszyć się wygodnym lokum przy ul. Klemensa Janickiego. Chętni na zamianę mieszkania komunalnego na inne proszeni są o kontakt z prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Żninie, panem Dariuszem Żurawickim.
Read more...
 
Uwaga - zmiana wniosku na wyprawkę szkolną! Print E-mail
piątek, 21 sierpień 2015
There are no translations available

W związku z wytycznymi skierowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do dyrektorów szkół dotyczącymi wyliczania dochodów do programu „Wyprawka szkolna”,  poniżej zamieszczono aktualny wzór wniosku o dofinansowanie podręczników.
Zmiany dotyczą zasad wyliczania dochodu - zgodnie z ustawą o świadczeniach rodzinnych za dochody członków rodziny uważa się dochody osiągnięte w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy oraz zmiany w sytuacji dochodowej stanowiące utratę i uzyskanie dochodu w rozumieniu ustawy o świadczeniach rodzinnych. Należy podkreślić, że w roku bieżącym rokiem kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy jest rok 2013.
 
Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C - zbadaj swoją krew! Print E-mail
piątek, 21 sierpień 2015
There are no translations available

Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C„Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko – Pomorskim”
W związku z realizacją przez Powiat Żniński „Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko – Pomorskim” zapraszamy mieszkańców naszego Powiatu do wykonania bezpłatnych badań diagnostycznych krwi, które odbędą się w dniu: 27 sierpnia 2015 r. w godzinach od 10:00 – 17:00 w Przychodni Lekarskiej w Janowcu Wlkp., ul. Gnieźnieńska 4.
Rejestracja pod numerem telefonu 52 30 31 100 wew. 57 w godz. od 8:00 – 15:00.
Program skierowany jest do mieszkańców Powiatu Żnińskiego. Przed badaniem należy podać nr PESEL oraz adres zamieszkania.
 
Ankieta - Roczny Program Współpracy na rok 2016 Print E-mail
środa, 19 sierpień 2015
There are no translations available

ankieta_-_grafikaSerdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających na rzecz mieszkańców Gminy Żnin do przedkładania propozycji zadań publicznych do „Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  na rok 2016”.
Formularz w wersji elektronicznej znajduje się na stronie www.um.znin.pl – zakładka ngo-do pobrania - LINK DO FORMULARZA .
Ankietę proszę przesłać na adres This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it lub pocztą tradycyjną do Urzędu Miejskiego w Żninie ul. 700-lecia 39 w terminie do 21 sierpnia 2015 r. (liczy się termin wpływu do Urzędu Miejskiego w Żninie).
 
<< Start < Prev 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Next > End >>

Results 1301 - 1305 of 1540
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej