Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Powołanie Haliny Rosiak na Zastępcę Burmistrza Żnina Print E-mail
poniedziałek, 03 sierpień 2015
There are no translations available

Powołanie Haliny Rosiak na Zastępcę Burmistrza Żnina3 sierpnia 2015 r. na Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków Zastępcy Burmistrza Żnina Pani Halinie Rosiak. Pani Burmistrz została serdecznie przywitana przez kierownictwo i pracowników Urzędu Miejskiego, a na jej ręce został złożony list gratulacyjny oraz kwiaty.
Wspólnie pożegnaliśmy  Pana Dariusza Żurawickiego, ponieważ z dniem dzisiejszym objął stanowisko prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Żninie, za co otrzymał najszczersze gratulacje.
W związku z jubileuszem 35-lecia pracy w Urzędzie Miejskim został wyróżniony Pan Wacław Żychliński zajmujący stanowisko Głównego Specjalisty ds. kadr i administracji.
 
 
 
 
 
 
Read more...
 
Pomoc materialna o charakterze socjalnym - stypendium szkolne Print E-mail
poniedziałek, 03 sierpień 2015
There are no translations available

Od 3 sierpnia 2015 r. w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Żninie można pobierać wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym (stypendium szkolne).
 
Read more...
 
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 31 Print E-mail
poniedziałek, 03 sierpień 2015
There are no translations available

Ostrzeżenie meteorologiczne Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ostrzega

Zjawisko: Upały
Stopień zagrożenia: 3
Obszar: województwo kujawsko-pomorskie
Ważność: od godz.13:00 dnia 03.08.2015 do godz. 20:00 dnia 08.08.2015
Przebieg: W dniu 03.08.prognozuje się temperaturę maksymalną od 29°C do 31°C, temperatura minimalna od 17°C do 19°C. W pozostałych dniach prognozuje się temperaturę maksymalną od 33°C do 36°C, minimalna od 20°C do 22°C.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%

Uwagi: Istnieje możliwość przedłużenia ostrzeżenia

 
Ostrzeżenia RSO już dostępne w formie SMS Print E-mail
środa, 29 lipiec 2015
There are no translations available

Logo RSO Od 1 lipca 2015 roku Regionalny System  Ostrzegania  przed zagrożeniami meteorologicznymi  i środowiskowymi, który umożliwia wysyłanie przez Wojewódzkie Centrum  Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy ostrzeżeń  i komunikatów do mieszkańców, funkcjonuje również w formie powiadamiania  SMS.
Aby  otrzymać  stosowny komunikat należy pobrać i zainstalować w telefonie komórkowym typu  smartfon  i innych urządzeniach  mobilnych darmową aplikację RSO  i wybrać województwo  kujawsko-pomorskie. Jeśli  chcecie Państwo, by komunikaty automatycznie pokazywały  się na ekranie telefonu, bez konieczności ciągłego ,,odświeżania ", to  w ustawieniach aplikacji RSO należy zaznaczyć  opcję ,,włącz powiadomienie push".
 
1 sierpnia w całej Polsce zawyją syreny alarmowe Print E-mail
środa, 29 lipiec 2015
There are no translations available

71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego1 sierpnia 1944 roku o godz. 17.00  wybuchło Powstanie Warszawskie. Dla upamiętnienia 71. rocznicy wybuchu bohaterskiego zrywu Żołnierzy Armii Krajowej i mieszkańców Warszawy oraz ceny zapłaconej przez ludzi i miasto za walkę o wolność i niepodległość, w dniu 1 sierpnia 2015 roku, punktualnie, o godz. 17.00 w całej Polsce na minutę uruchomione zostaną syreny alarmowe. Kiedy wybije "Godzina W", zatrzymajmy się na chwilę i z szacunkiem oddajmy hołd bohaterom. Tego dnia zostaną również wywieszone flagi narodowe na wszystkich urzędach i budynkach administracji publicznej.
 
<< Start < Prev 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Next > End >>

Results 1316 - 1320 of 1542
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej