Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Najwybitniejsi nagrodzeni! Print E-mail
piątek, 26 czerwiec 2015
There are no translations available

Nagrodzeni stypendyściW dniu 24 czerwca 2015 roku w Żnińskim Domu Kultury odbyła się Gala podsumowująca rok szkolny 2014/2015.
Burmistrz Żnina Pan Robert Luchowski za uzyskane osiągnięcia wręczył  w trzech kategoriach 20 najwybitniejszym uczniom stypendia.
Ponadto na gali nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy godnie reprezentowali Gminę Żnin na szczeblach międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich. Nie zabrakło też podziękowań dla rodziców, opiekunów, nauczycieli prowadzących i trenerów.
Uroczystość uświetnił występ zespołu Allegro pod kierunkiem Pana Marka Nowaka działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie oraz wokalistek ze Studia Piosenki przy Żnińskim Domu Kultury.
Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy!
 
Read more...
 
PÓŁKOLONIE 2015  harmonogram dowozów w okresie 29.06-03.07.2015 r. Print E-mail
czwartek, 25 czerwiec 2015
There are no translations available

Półkolonie 2015Od 29 czerwca 2015 r. rozpoczynają się półkolonie organizowane przez Gminę Żnin w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie.
Dowóz uczniów spoza Żnina będzie się odbywał zgodnie z dołączonym harmonogramem.
 
Świętowali szmaragdowe i diamentowe gody! Print E-mail
czwartek, 25 czerwiec 2015
There are no translations available

Jubilaci - diamentowe i szmaragdowe gody 24 czerwca 2015 roku w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbyła się uroczystość jubileuszu par małżeńskich obchodzących swoje szmaragdowe i diamentowe gody. Burmistrz Żnina Robert Luchowski pogratulował jubilatom wspólnie przeżytych lat.  Pary małżeńskie otrzymały okolicznościowe dyplomy, bukiety kwiatów i drobne upominki. Nie zabrakło toastu wzniesionego lampką szampana.
Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów pod adresem małżonków. Burmistrz Żnina wyraził swój podziw i uznanie oraz życzył dużo zdrowia, pogody ducha i dalszych szczęśliwie przeżytych lat.
Diamentowe Gody - 60-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Stefania i Tadeusz Cyganiakowie.
Szmaragdowe Gody – 55-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Irena i Kazimierz Kotlarkowie, Maria i Wacław Książkiewiczowie, Barbara i Sylwester Malinowscy, Janina i Edmund Piweccy oraz Barbara i Edward Sroka.
Read more...
 
XXI Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych Print E-mail
środa, 24 czerwiec 2015
There are no translations available

Reprezentacja Żnina, trenerzy i opiekunowieW dniach 19 czerwca – 21 czerwca 2015 r. w Łodzi odbył się XXI Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych”. W Finale Czwartków LA brała udział  reprezentacja Żnina w liczbie  32 uczestników oraz  6 opiekunów. Opiekunami reprezentacji byli: Stanisław Goclik z Sobiejuch, Wojciech Urbanowski ze Żnina, Antoni Nawrocki z Podgórzyna, Henryk Sobczak i  Krzysztof Waliszewski z Sielca oraz Marcin Cichowicz z Gąsawy.
Wyjazd reprezentacji możliwy  był dzięki dotacji budżetowej pozyskanej do Gminy Żnin. Wsparcia finansowego udzielili nam także: Starostwo Powiatowe w Żninie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie, ZSN Gąsawa, natomiast PEPSI Żnin przekazało nam nieodpłatnie napoje.
Największym sukcesem reprezentacji jest zdobycie 4 miejsca oraz dwóch piątych miejsc w Finale Ogólnopolskim.
Read more...
 
Zapraszamy mieszkańców na konferencję pt. "Gospodarka Wodno-Ściekowa w Gminie Żnin" Print E-mail
środa, 24 czerwiec 2015
There are no translations available

Plakat konferencjiW czwartek 25 czerwca o godzinie 17:00 w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbędzie się otwarta konferencja pt. "Gospodarka Wodno-Ściekowa w Gminie Żnin". Konferencję rozpocznie Burmistrz Żnina Robert Luchowski. Jednym z tematów będzie jakość wód powierzchniowych na terenie Gminy Żnin i zlewni rzeki Gąsawki oraz jakość i skład wody w Żninie i okolicy. Poruszona zostanie kwestia sytuacji finansowej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji WiK Spółka z o.o.  Omówiona będzie również strategia działania Spółki i plany na przyszłość.
 
Read more...
 
<< Start < Prev 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Next > End >>

Results 1316 - 1320 of 1506
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej