Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
PÓŁKOLONIE 2015 - harmonogram dowozów w okresie 13.07.2015 r.  17.07.2015 r. Print E-mail
czwartek, 09 lipiec 2015
There are no translations available

Półkolonie - III turnus Trwają półkolonie organizowane przez Gminę Żnin w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie.
Dowóz uczniów spoza Żnina będzie się odbywał zgodnie z dołączonym harmonogramem.
HARMONOGRAM DOWOZÓW III TURNUS
 
Ostrzeżenie meteorologiczne Print E-mail
wtorek, 07 lipiec 2015
There are no translations available

uwaga7_7_2015Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ostrzega.
 
 
 
Zjawisko: Burze z gradem
Stopień zagrożenia: 1
Obszar: województwo kujawsko-pomorskie
Ważność: od godz. 2:00 dnia 8.07.2015 do godz. 10:00 dnia 8.07.2015
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie około 40 mm, oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie opady gradu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%
 
Zapraszamy mieszkańców na IV otwartą konferencję pt. "GMINA ŻNIN NA RYNKU OBLIGACJI" Print E-mail
wtorek, 07 lipiec 2015
There are no translations available

Plakat konferencji W czwartek 9 lipca o godzinie 17:00 w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbędzie się IV otwarta konferencja pt. "GMINA ŻNIN NA RYNKU OBLIGACJI". Wprowadzenie do tematyki konferencji przedstawi Burmistrz Żnina Robert Luchowski. Jednym z punktów spotkania będzie próba odpowiedzi na pytanie jakie korzyści mogą wyniknąć dla Gminy Żnin po wejściu na rynek obligacji.  Omówione zostaną obligacje komunalne jako alternatywne źródło finansowania inwestycji gminnych. Zostanie również omówiona procedura wejścia na rynek obligacji.
 
Read more...
 
Do wygrania dotacje Fundacji BGK na projekty edukacyjne dla dzieci wiejskich Print E-mail
poniedziałek, 06 lipiec 2015
There are no translations available

Logo fundacjiRusza kolejna edycja programu grantowego „Na dobry początek!”, którego organizatorem jest Fundacja BGK. Celem programu jest  wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci wiejskich  i z małych miejscowości. Do 10 września br. o dotacje mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, ośrodki kultury i biblioteki publiczne z siedzibą na terenach wiejskich lub  w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców.
Dofinansowanie w wysokości od 3 do 10 tys. zł można przeznaczyć na przygotowanie i prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 2-8 lat, porady specjalistyczne dla dzieci i warsztaty dla rodziców. Autorzy nagrodzonych projektów zostaną przeszkoleni w zakresie nowatorskich metod pracy z dziećmi.
Read more...
 
Ostatnie dwa dni zgłoszeń do Konkursu "Europa to my" Print E-mail
piątek, 03 lipiec 2015
There are no translations available

Logo konkursu "Europa to my"Przypominamy że już tylko do jutra, do końca dnia, przyjmowane są zgłoszenia do konkursu "Europa to my". Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w konkursie pod adresem: LINK.
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet i Telewizja Polska Program 1  organizują  akcję  informacyjną „Europa to my", poświęconą wykorzystaniu funduszy europejskich z perspektywy finansowej 2007-2013.
Zapraszamy serdecznie do włączenia się do akcji!
Read more...
 
<< Start < Prev 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Next > End >>

Results 1341 - 1345 of 1541
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej