Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzne Drukuj Email
09.09.2015.
Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzneProjekt „Poprawa dostępności i jakości usług medycznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi” współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, które odbędzie się:
w Żninie  14 – 16 września 2015 r. w NZOZ Epoka, ul. Aliantów 1 a,
• w Łabiszynie 12 września 2015 r. przy Zespole Szkół, ul. Nadnotecka,
• w Janowcu Wlkp. 18 września 2015 r. przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych (Technikum Rolnicze), ul. 3 maja 30.
Potrzebne skierowanie.
Czytaj całość
 
10 - lecie współpracy miast partnerskich Albertirsy i Żnina Drukuj Email
08.09.2015.
Delegacja Żnina na Węgrzech Od 3 do 7 września 2015 roku w węgierskim mieście partnerskim Albertirsa przebywała delegacja Żnina. Na jej czele stanęła Pani Halina Rosiak, Zastępca Burmistrza Żnina, która w dniu 5 września, wraz z Burmistrzem Albertirsy, Panem László Fazekasem, podpisała umowę o współpracy miast partnerskich. Do ponownego podpisania umowy, o rozszerzonej treści, doszło z inicjatywy Pana László Fazekasa, który zaproponował, aby w ten sposób uczcić 10-lecie oficjalnej współpracy pomiędzy naszymi miastami. Obecna umowa zakłada współpracę w obszarach kultury, sportu, turystyki oraz bezpośrednie kontakty społeczne mieszkańców i działających na obszarach gmin organizacji pozarządowych. W uroczystości uczestniczył konsul Rzeczpospolitej Polskiej na Węgrzech Pan Andrzej Kalinowski.
Czytaj całość
 
Jubilaci obchodzili szmaragdowe i diamentowe gody Drukuj Email
04.09.2015.
Jubilaci obchodzili szmaragdowe i diamentowe gody3 września 2015 r. na Auli Urzędu Miejskiego w Żninie odbyły się uroczyste obchody 55-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Jubilatami byli Państwo Janina i Henryk Paluszkiewiczowie, Wanda i Edward Pilaczyńscy oraz Zofia i Antoni Mikołajczykowie.  Wytrwanie w zgodzie i szacunku przez pół wieku jest powodem do dumy, dlatego wyrażamy podziw dla tak godnej postawy i życzymy kolejnych wielu lat wspólnego życia w zdrowiu i nieustającym szczęściu.
 
 
Czytaj całość
 
II Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Żnin w LA Drukuj Email
03.09.2015.

Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Żninie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w „II Otwartych Mistrzostwach Miasta i Gminy Żnin w Lekkiej Atletyce”, które odbędą się w dniu 5 września ( sobota) w godz. 8.00 do 16.00 na stadionie miejskim w Żninie, przy ul. Gnieźnieńskiej 7. W ramach Mistrzostw Lekkoatletycznych odbędzie się pierwszy inauguracyjny Czwartek Lekkoatletyczny dla szkół podstawowych i dla szkół gimnazjalnych. 

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1341 - 1345 z 1598
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej