Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Półkolonie 2015 "Małe wyprawy po wielką przygodę" Drukuj Email
14.05.2015.
polkolonie do komunikatuPodobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy dzieci z terenu Gminy Żnin do udziału w półkoloniach "Małe wyprawy po wielką przygodę" organizowanych przez Gminę w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie. Półkolonie adresowane są dla dzieci z klas od "0" do 3 gimnazjum.
Półkolonie to dochodząca forma wypoczynku, w ramach której zapewniamy: opiekę oraz ciekawe zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz drugie śniadanie i obiad.
Czytaj całość
 
Bezpłatna mammografia w Łabiszynie Drukuj Email
13.05.2015.
mammografia_labiszyn_2015LUX MED Diagnostyka zaprasza panie w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się 25 maja w Łabiszynie przy Zespole Szkół, ul. Nadnotecka.
Na badania w ramach obu programów prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444. Call Center czynne jest 7 dni w tygodniu.
Czytaj całość
 
Prezes Polskiego Związku Karate z wizytą na Pałukach Drukuj Email
13.05.2015.
Trening starszej grupy 2 prowadzacy Waclaw AntoniakW dniach 1-3 maja w ośrodku wczasowym Gród Piasta w Chomiąży Szlacheckiej po raz kolejny Klub Karate MUSASHI Żnin zorganizował doroczne seminarium karate. W zjeździe uczestniczyło ponad 80 karateków, którzy trenując swą ulubioną sztukę walki bardzo aktywnie spędzili weekend.

W tym roku na zaproszenie Prezesa Pałuckiego Stowarzyszenia Karate i Sportów Walki Pani  Justyny Kostrzewy oraz Trenera Rafała Kostrzewy gościem specjalnym seminarium był sam Prezes Polskiego Związku Karate Sensei Wacław Antoniak 7 dan ze Szczecina, legenda polskiego i światowego karate, gorący propagator szeroko pojętego sportu i zdrowego stylu życia.
Czytaj całość
 
Uroczyste przekazanie statku wycieczkowego Venezia Drukuj Email
12.05.2015.
IMG_722212 maja o godzinie 13:30 w Stanicy WOPR nad Małym Jeziorem Żnińskim odbyło się uroczyste podpisanie umowy zakupu statku wycieczkowego Venezia oraz przekazanie statku do Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie.
W podpisaniu umowy udział wzięli m.in.: Pani Urszula Piasecka (wdowa po zmarłym śp. Adamie Piaseckim), Burmistrz Żnina Robert Luchowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Koziełek.
Statek od czerwca będzie kursował na trasie Żnin – Wenecja i będzie dostosowany do rozkładu jazdy kolejki wąskotorowej, tak by można było połączyć rejs statkiem z przejażdżką kolejką.
Czytaj całość
 
KOMUNIKAT Drukuj Email
11.05.2015.
W związku z planowanym ćwiczeniem RENEGADE-KAPER w dniu 12 maja 2015 roku w godz. 6:00-19:00 przeprowadzony zostanie trening systemu alarmowania i ostrzegania.
W czasie treningu przeprowadzona zostanie na terenie miasta Żnina głośna próba syren alarmowych.
Przekazane zostaną dwa sygnały:
  • ogłoszenie alarmu (dźwięk modulowany przez okres trzech minut),
  • odwołanie alrmu (dźwięk ciągły przez okres trzech minut).
 
««  start « poprz. 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1346 - 1350 z 1500
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej