Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konkurs plastyczny Print E-mail
czwartek, 14 maj 2015
There are no translations available

plakat konkurs plastyczny 25 lat samorzadnosciZ okazji 25 lat Samorządu Terytorialnego Gmina Żnin ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży "MOJA GMINA W 25-LECIU WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO"

Konkurs podzielony został na 3 kategorie: 
PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWE:
praca plastyczna – kartka pocztowa na temat „Pałuki – moja mała ojczyzna”

GIMNAZJA I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
5 minutowy film na temat „Moja przyszłość w mojej gminie”

DZIECI I MŁODZIEŻ – BEZ PODZIAŁU NA KATEGORIE WIEKOWE:
konkurs fotograficzny – zdjęcie na temat „Moja Gmina  w obiektywie”
Read more...
 
Półkolonie 2015 "Małe wyprawy po wielką przygodę" Print E-mail
czwartek, 14 maj 2015
There are no translations available

polkolonie do komunikatuPodobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy dzieci z terenu Gminy Żnin do udziału w półkoloniach "Małe wyprawy po wielką przygodę" organizowanych przez Gminę w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie. Półkolonie adresowane są dla dzieci z klas od "0" do 3 gimnazjum.
Półkolonie to dochodząca forma wypoczynku, w ramach której zapewniamy: opiekę oraz ciekawe zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz drugie śniadanie i obiad.
Read more...
 
Bezpłatna mammografia w Łabiszynie Print E-mail
środa, 13 maj 2015
There are no translations available

mammografia_labiszyn_2015LUX MED Diagnostyka zaprasza panie w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się 25 maja w Łabiszynie przy Zespole Szkół, ul. Nadnotecka.
Na badania w ramach obu programów prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444. Call Center czynne jest 7 dni w tygodniu.
Read more...
 
Prezes Polskiego Związku Karate z wizytą na Pałukach Print E-mail
środa, 13 maj 2015
There are no translations available

Trening starszej grupy 2 prowadzacy Waclaw AntoniakW dniach 1-3 maja w ośrodku wczasowym Gród Piasta w Chomiąży Szlacheckiej po raz kolejny Klub Karate MUSASHI Żnin zorganizował doroczne seminarium karate. W zjeździe uczestniczyło ponad 80 karateków, którzy trenując swą ulubioną sztukę walki bardzo aktywnie spędzili weekend.

W tym roku na zaproszenie Prezesa Pałuckiego Stowarzyszenia Karate i Sportów Walki Pani  Justyny Kostrzewy oraz Trenera Rafała Kostrzewy gościem specjalnym seminarium był sam Prezes Polskiego Związku Karate Sensei Wacław Antoniak 7 dan ze Szczecina, legenda polskiego i światowego karate, gorący propagator szeroko pojętego sportu i zdrowego stylu życia.
Read more...
 
Uroczyste przekazanie statku wycieczkowego Venezia Print E-mail
wtorek, 12 maj 2015
There are no translations available

IMG_722212 maja o godzinie 13:30 w Stanicy WOPR nad Małym Jeziorem Żnińskim odbyło się uroczyste podpisanie umowy zakupu statku wycieczkowego Venezia oraz przekazanie statku do Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie.
W podpisaniu umowy udział wzięli m.in.: Pani Urszula Piasecka (wdowa po zmarłym śp. Adamie Piaseckim), Burmistrz Żnina Robert Luchowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Koziełek.
Statek od czerwca będzie kursował na trasie Żnin – Wenecja i będzie dostosowany do rozkładu jazdy kolejki wąskotorowej, tak by można było połączyć rejs statkiem z przejażdżką kolejką.
Read more...
 
<< Start < Prev 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Next > End >>

Results 1351 - 1355 of 1506
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej