Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Światowy Dzień Zdrowia 2015 Drukuj Email
13.04.2015.
210 kwietnia 2015 z okazji Światowego Dnia Zdrowia na żnińskim targowisku miejskim funkcjonowało stoisko informacyjno-edukacyjne obsługiwane przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie oraz pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Gminy Żnin.

Stoisko promowało bezpieczną żywność i gospodarstwa ekologiczne, gdyż hasłem przewodnim tegorocznej kampanii z okazji ŚDZ jest właśnie bezpieczeństwo żywności. Ponadto dzięki współpracy z Przychodnią Epoka w Żninie w godzinach 10.00 – 12.00 można było bezpłatnie zmierzyć ciśnienie krwi oraz zbadać poziom cukru.
Czytaj całość
 
Konkursy na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych Drukuj Email
13.04.2015.
Informujemy, że w zakładce "oświata / konkursy " znajdują się aktualne ogłoszenia o konkursach na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Żnin.
 
Komunikat Drukuj Email
31.03.2015.
honorowyBurmistrz Żnina informuje, że istnieje możliwość składania wniosków o nadanie tytułu „Honorowy Obywatel Gminy Żnin”.
Wniosek w sprawie nadania tytułu "Honorowy Obywatel Gminy Żnin" mogą składać: organy gminy, organizacje społeczne działające na terenie gminy, co najmniej 50 mieszkańców gminy.
Wniosek powinien dotyczyć osoby spoza gminy Żnin i zawierać pełne uzasadnienie sporządzone na piśmie.
Termin składania wniosków: do dnia 17 kwietnia (piątek) 2015 r. - Biuro Burmistrza (I piętro) biuro nr 26.
 
Lista katyńska Gminy Żnin Drukuj Email
09.04.2015.
tablica_katynskaPod adresem www.um.znin.pl/Historia/Lista katyńska zamieszczona została lista katyńska Gminy Żnin zawierająca nazwiska ofiar zbrodni katyńskiej z terenu miasta i gminy Żnin. Została ona opracowana w roku 2014 w ramach renowacji Pomnika Ofiar Katynia, współfinansowanej ze środków Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w kwocie 25.000 zł. Lista ta znajduje się na nowej tablicy wykonanej przez Zbigniewa Dolskiego w ramach renowacji obiektu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1361 - 1365 z 1478
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej