Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Rozkład jazdy autobusów szkolnych w gminie Żnin obowiązujący od 1 września 2021 roku Print E-mail
czwartek, 26 sierpień 2021
There are no translations available

Rozkład jest dostępny do pobrania w formacie PDF w odnośniku poniżej.

  https://pliki.gminaznin.pl:81/s/yN6ocPkmNnzQjrX

 
Ograniczenia w ruchu pojazdów Print E-mail
środa, 25 sierpień 2021
There are no translations available

ograniczenia_w_ruchu_pojazdw
 
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie Print E-mail
wtorek, 24 sierpień 2021
There are no translations available

komunikatwodaningra
 
Rajd Nordic Walking z LGD Print E-mail
poniedziałek, 23 sierpień 2021
There are no translations available

plakat-rajd-nw-2021_net
Ruszają zapisy na Rajd Nordic Walking w Gminie Gąsawa
Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza mieszkańców powiatu żnińskiego na Rajd Nordic Walking, który odbędzie się w dniu 25 września 2021r. (sobota) o godz. 10.00 w Komratowie, na dystansie ok. 10km.
W tym roku trasa rajdu poprowadzi nas przez malownicze tereny w Gminie Gąsawa. Dla wszystkich uczestników przewidziane są gadżety promocyjne, napoje oraz poczęstunek.
Udział w rajdzie jest bezpłatny.
Zapewniamy dojazd z miejscowości Barcin, Łabiszyn, Żnin, Janowiec Wielkopolski, Rogowo, Gąsawa oraz powrót.
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, ul. Plac Działowy 6, 88-400 Żnin lub telefonicznie: 609-996-155 do 10 września 2021r.  
Ilość miejsc ograniczona.
Rajd ma charakter turystyczno-krajoznawczy i jest współfinansowany ze środków Powiatu Żnińskiego.

Zapraszamy!
 
Rekrutacja studentów Print E-mail
piątek, 20 sierpień 2021
There are no translations available

Rekrutacja studentów

Gmina Żnin zachęca studentów kierunków pedagogicznych z obszarów: matematycznego, przyrodniczego, informatycznego lub językowego (angielski i niemiecki) do wzięcia udziału w sieciach współpracy i lekcjach pokazowych w ramach projektu „Utworzenie Szkoły Ćwiczeń w gminie Żnin” realizowanego w ramach Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Formy wsparcia odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie, która ma status Szkoły Ćwiczeń. Uczestnik projektu będzie mógł wziąć udział w charakterze obserwatora w lekcjach pokazowych oraz samokształceniu dla kadry pedagogicznej. Otrzyma również materiały dydaktyczne wypracowane w projekcie.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić: deklarację uczestnictwa, zaświadczenie o statusie uczestnika projektu, formularz zgłoszeniowy uczestnika projektu oraz oświadczenie uczestnika projektu. Regulamin rekrutacji oraz niezbędne dokumenty rekrutacyjne są dostępne na stronie internetowej projektu: https://szkolacwiczen.gminaznin.pl/

Rekrutacja trwa do 8 października 2021 r.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 16 - 20 of 1634
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej