Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat Print E-mail
wtorek, 02 luty 2021
There are no translations available

wykrzyknikW związku z opadami śniegu Gminne Centrum Bezpieczeństwa przypomina o obowiązku odśnieżania dachów. Do wykonywania tych czynności zobowiązani są nie tylko właściciele, ale także zarządcy nieruchomości.

Szczególną uwagę należy zwrócić na obiekty tymczasowe, wykorzystywane przy szpitalach i przychodniach dla chorych na COVID-19 oraz budynki wielkopowierzchniowe, m.in.: hipermarkety, hale targowe, sportowe i magazyny.
 
Nabór na rachmistrza Print E-mail
wtorek, 02 luty 2021
There are no translations available

plakat_nabr_na_rachmistrza_spisowego_nsp2021_wersja2ok-1

Wszelkie informacje związane z naborem na rachmistrza spisowego dostępne są pod poniższym linkiem:

https://bip.umznin.pl/dokumenty/menu/136

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami

 
Informacje na temat szczepień Print E-mail
piątek, 29 styczeń 2021
There are no translations available

Zachęcamy do zapoznania się z rządowymi informacjami na temat szczepień:

 

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19

 

 

 
Komunikaty ZUS Print E-mail
piątek, 29 styczeń 2021
There are no translations available

Bezpłatne szkolenie dla seniorów

 

Już w najbliższą środę, 3 lutego o godz. 9.00 odbędzie się bezpłatne webinarium dedykowane dla emerytów
z rocznika 1953. W trakcie tego szkolenia eksperci ZUS omówią zasady przeliczenia emerytury, a także wyjaśnią komu i kiedy ZUS wypłaci wyrównanie. Powiedzą także, co zrobić w sytuacji, jeśli ZUS odmówi przeliczenia świadczenia. Osoby zainteresowane udziałem mogą zapisywać się do 2 lutego, wysyłając maila na adres:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it . W  treści należy wskazać datę i temat szkolenia, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Dyżur telefoniczny w ZUS

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę deklaracji podatkowych PIT za 2020 r. Trafią one do wszystkich osób, które w zeszłym roku chociaż raz pobrały świadczenie z ZUS, np. emeryturę, rentę lub zasiłek. W tym roku ZUS jednak nie rozlicza świadczeniobiorców z nadpłatą podatku. Warto więc skorzystać
z  dyżuru telefonicznego z ekspertami ZUS i dowiedzieć się więcej na ten temat. Dyżur na temat nowych zasad rozliczenia podatku osób pobierających emerytury i renty odbędzie się 2 i 3 lutego. Podczas dyżuru eksperci wyjaśnią m.in.:

·        kto otrzyma z ZUS PIT 11A, a kto PIT 40A ,

·        czy osoby, które otrzymają PIT 11A muszą rozliczyć się z urzędem skarbowym,

·        kto musi samodzielnie rozliczyć się z urzędem skarbowym,

·        zasady sporządzania i wysyłania przez ZUS PIT-ów po osobie zmarłej,

·        zmiany w realizacji wniosków o niestosowanie zmniejszenia zaliczki na podatek. 

 

Eksperci będą dyżurować 2 lutego w godz. 9-12.00 pod numerem telefonu 52 34 18 704 oraz 3 lutego w godz. 9-11.00 pod numerem 502 008 688 – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Telefoniczny dyżur eksperta

 

Korygowanie dokumentów ubezpieczeniowych i Tarcza 7.0 to temat najbliższego dyżuru telefonicznego, który odbędzie się 2 lutego.  W godz. 9-11.00 pod nr. tel.  56 450 68 86 będzie można dowiedzieć się, kiedy należy dokonać korekty dokumentu, a kiedy zrobić ponowne zgłoszenie. Eksperci wyjaśnią także jak poprawnie zmienić dane identyfikacyjne płatnika, ubezpieczonego oraz jak prawidłowo skorygować dokumenty rozliczeniowe. Z kolei w godz. 9-11.00 fachową poradę eksperta na temat wsparcia ZUS w ramach Tarczy 7.0 będzie można uzyskać pod nr. tel. 54 230 73 83. W trakcie dyżuru będzie można zapytać o zwolnienie ze składek za styczeń albo za grudzień i styczeń oraz ponowną wypłatę świadczenia postojowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 


 
Szczepienia dla seniorów Print E-mail
poniedziałek, 25 styczeń 2021
There are no translations available

syringe-5873159_1920

Zachęcamy do wizyty na stronie https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/rozpoczynaja-sie-szczepienia-przeciwko-covid-19-dla-seniorow


Znajdują się na niej wszelkie informacje na temat rozpoczynających się dzisiaj szczepień seniorów.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 16 - 20 of 1525
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej