Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Rekrutacja studentów Drukuj Email
20.08.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Rekrutacja studentów

Gmina Żnin zachęca studentów kierunków pedagogicznych z obszarów: matematycznego, przyrodniczego, informatycznego lub językowego (angielski i niemiecki) do wzięcia udziału w sieciach współpracy i lekcjach pokazowych w ramach projektu „Utworzenie Szkoły Ćwiczeń w gminie Żnin” realizowanego w ramach Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Formy wsparcia odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie, która ma status Szkoły Ćwiczeń. Uczestnik projektu będzie mógł wziąć udział w charakterze obserwatora w lekcjach pokazowych oraz samokształceniu dla kadry pedagogicznej. Otrzyma również materiały dydaktyczne wypracowane w projekcie.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić: deklarację uczestnictwa, zaświadczenie o statusie uczestnika projektu, formularz zgłoszeniowy uczestnika projektu oraz oświadczenie uczestnika projektu. Regulamin rekrutacji oraz niezbędne dokumenty rekrutacyjne są dostępne na stronie internetowej projektu: https://szkolacwiczen.gminaznin.pl/

Rekrutacja trwa do 8 października 2021 r.

 
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie Drukuj Email
19.08.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

komunikatwoda19082021
 
Zaproszenie do składania ofert Drukuj Email
19.08.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Gmina Żnin zaprasza do składania ofert w ramach trwającego postępowania na usunięcie trzcinowisk z części brzegów Jeziora Żnińskiego Małego w Żninie w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.
Szczegóły trwającego postępowania, treść zapytania ofertowego oraz wzór formularza ofertowego znajdują się na platformie zakupowej:
 

 
Komunikat Państowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Drukuj Email
18.08.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

ppis_nin_komunikat_nr_16-1
 
Bezpłatna mammografia w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED Drukuj Email
17.08.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

mamografia_nin_wrzesie_2021
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 1630
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej