Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Nabór członków do Komisji Konkursowej Drukuj Email
29.12.2020.

Burmistrz Żnina zaprasza do zgłaszania kandydatur przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej dokonującej oceny złożonych ofert na realizację zadań publicznych.
Termin zgłaszania mija 4 stycznia 2021 r.

Czytaj całość
 
Program Aktywni+ Drukuj Email
17.12.2020.
200 milionów złotych przeznaczy rząd na nowy wieloletni program dedykowany seniorom. O dofinansowanie projektów skierowanych do osób starszych będą mogły ubiegać się m.in. organizacje pozarządowe. Nabór ofert w rządowym programie „Aktywni+” rozpocznie się już na początku przyszłego roku.
Po szczegóły kliknij TUTAJ
 
aktywni
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 1506
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej