Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Informacja w sprawie utrudnień w ruchu Print E-mail
poniedziałek, 01 kwiecień 2019
There are no translations available

uwagaW związku z realizacją budowy Hali Sportowej przy ul. Wandy Pieniężnej w Żninie informujemy, że w dniach 2.04- 5.04 nastąpią utrudnienia w ruchu na ul. Wandy Pieniężnej. Jest to spowodowane koniecznością wykonania wpięcia kanalizacji deszczowej do studzienki znajdującej się w drodze.
Ruch pieszych będzie się odbywał wyznaczoną drogą przez teren szkoły, natomiast ruch pojazdów osobowych jedną stroną ulicy.
Bardzo prosimy o ostrożne poruszane się pojazdami przedmiotową ulicą. Za utrudnienia przepraszamy.
 
Wezwanie na szkolenie indywidualne żołnierzy OT Print E-mail
piątek, 29 marzec 2019
There are no translations available

ok_kp_ob8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej wzywa żołnierzy na szkolenie, które odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia w miejscowości Budzisław.
Szczegóły szkolenia dostępne: TUTAJ
 
Komunikat Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Print E-mail
piątek, 22 marzec 2019
There are no translations available

logo_krusKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy zachęcają do zapoznania się ze szczegółami udziału dzieci ubezpieczonych w turnusach rehabilitacyjnych.

Wszelkie informacje do pobrania: TUTAJ

 
Warsztaty wyrobu dekoracji wielkanocnych Print E-mail
wtorek, 19 marzec 2019
There are no translations available

warsztaty_w_lgd
 
Nowa wysokość składek KRUS Print E-mail
poniedziałek, 18 marzec 2019
There are no translations available

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Nr 2 Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników z dnia 6 marca 2019 r. została ogłoszona wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe  i macierzyńskie w II kwartale 2019 r.

Szczegóły: LINK 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 21 - 25 of 1160
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Wyszukaj lokalne organizacje pożytku publicznego na stronie Ministerstwa Finansów Skorzystaj z programu PITAX do rozliczenia swojego PIT Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej