Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie dla wystawców na Jarmark Świąteczny Drukuj Email
18.10.2019.
Wszystkich wystawców zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świątecznym zachęcamy do zapoznania się z regulaminem: TUTAJ
oraz do wypełnienia formularzy zgłoszeniowych: TUTAJ
plakat_-_zaproszenie_wystawcw-1


 
XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego Drukuj Email
16.10.2019.
Zapraszamy na XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się w piątek 25 października 2019 w Toruniu. Gościnne sale Centrum Kultury Dwór Artusa będą miejscem rozmów, warsztatów, dyskusji i spotkań przedstawicieli trzeciego sektora.

„Twoje działanie ma znaczenie!” – to hasło przewodnie tegorocznego Forum. Wierzymy, że nawet najdrobniejsze działania podejmowane w słusznej sprawie mają wpływ na istotne zmiany, także w skali globalnej.
20_forum

 
Zaproszenie na szóstą edycję "Lekcja z ZUS" Drukuj Email
03.10.2019.
lekcja_ii_07m-1
Zachęcamy do wzięcia udziału w szóstej edycji projektu pn. Lekcja z ZUS

Zgłoszenia szkół do udziału w projekcie przyjmuje: Joanna Karsznia, tel. 502 007 721, e-mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Informacje o projekcie, nad którym patronat honorowy sprawują: MRPiPS oraz MEN, można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce Edukacja z ZUS.

Szczegóły projektu: TUTAJ
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 1264
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej