Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Informacja sprawie strefy płatnego parkowania Drukuj Email
22.04.2020.
Informujemy, że zgodnie z decyzją burmistrza Żnina od 1 maja 2020 r. do odwołania funkcjonowanie strefy płatnego parkowania w Żninie zostaje zawieszone. Oznacza to, że będzie można parkować w Żninie bez konieczności ponoszenia opłat. Przypominamy również, że w związku z rozpoczynającym się 4 maja 2020 r. drugim etapem przebudowy ulicy 700-lecia w Żninie, ulice w bezpośrednim sąsiedztwie placu budowy zostaną w ogóle wyłączone z możliwości parkowania. Prosimy o ostrożność i stosowanie się do oznakowania.
inf_bezpatnie_parkingi

 
Zmiana terminu rozpoczęcia przebudowy 2. etapu ulicy 700-lecia w Żninie Drukuj Email
20.04.2020.
Informujemy, że rozpoczęcie prac budowlanych w związku z przebudową 2. etapu ulicy 700-lecia w Żninie nastąpi 4 maja 2020 r.
organizacja_ruch_2_etap_ok
 
Jak korzystać z maseczek? Drukuj Email
15.04.2020.
Pamiętajmy, że od 16 kwietnia 2020 roku wchodzi w życie obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Jedną z możliwości jest założenie maseczki.
maseczki
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 1384
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej