Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
I Sesja Rady Miejskiej w Żninie Drukuj Email
22.11.2018.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

 
Konkurs plastyczny - Bukiet dla niepodległej Drukuj Email
21.11.2018.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

2018-21-11_bukiet

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie: TUTAJ

 
Zaproszenie na koncert Drukuj Email
16.11.2018.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

poezja-piewana-plakat_net2048px
 
Biała Sobota w ZUS Drukuj Email
15.11.2018.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

zus„Biała Sobota” to dzień, w którym ZUS otwiera sale obsługi klientów wyłącznie dla lekarzy i asystentów medycznych. To doskonała okazja by skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich, tym bardziej, że tylko do końca listopada zwolnienia lekarskie mogą być wystawiane na papierowym formularzu (ZUS ZLA). Od 1 grudnia lekarze będą wystawiać wyłącznie zwolnienia elektroniczne.

W trakcie „Białej soboty” będzie można założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, a także pobrać bezpłatny certyfikat do podpisywania e-zwolnień. Nasi eksperci krok po kroku pokażą, jak w prosty i szybki sposób wystawić e-zwolnienie. Jeśli lekarz będzie chciał w trakcie wizyty uzyskać certyfikat z ZUS, powinien przyjść z własnym nośnikiem (pendrive) albo z przenośnym sprzętem z dostępem do internetu (laptop). Potrzebny będzie również dowód osobisty oraz aktualny adres e-mail.

Oddział ZUS w Bydgoszczy dla lekarzy i asystentów medycznych organizuje w listopadzie:

· dwie Białe Soboty 17 i 24 listopada w godz. 9:00 do 14:00  przy ul. Św. Trójcy 33,
· indywidualne konsultacje z obsługi e-ZLA od 15 do 30 listopada w godz. 15:00 do 17:00 w placówce ZUS, przy ul. Św. Trójcy 33

Zapisy na konsultacje i udział w Białej Sobocie oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 52 34 18 388.
Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Zgłoszenie na Jarmark Świąteczny Drukuj Email
09.11.2018.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Zachęcamy wystawców do wzięcia udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się na Placu Wolności w Żninie 16 grudnia 2018 r. 
Formularz zgłoszeniowy i regulamin udziału do pobrania regulamin_jarmarku_świątecznego formularz_zgłoszeniowy

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 26 - 30 z 1111
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej