Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konkurs na prowadzenie zajęć ruchowych dla seniorów 50 PLUS Drukuj Email
25.09.2018.

trener-seniorzyKONKURS NA PROWADZENIE ZAJĘĆ RUCHOWYCH DLA SENIORÓW 50 PLUS

Burmistrz Żnina oraz Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia w Żninie zapraszają do składania ofert na prowadzenie zajęć ruchowych dla seniorów 50 PLUS na terenie Gminy Żnin w okresie:

od 01.10.2018 r. do 30.06.2019 r.

Konkurs ma na celu aktywizację seniorów z Gminy Żnin. W skład ćwiczeń gimnastycznych dla seniorów chcielibyśmy zaproponować szeroką ofertę zajęć, a w szczególności: zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenia stabilizacyjne oraz równoważne, zdrowe plecy, elementy Jogi, elementy Pilatesu, elementy taneczne w tym także ZUMBA.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje: uprawniające do prowadzenia ww. zajęć.

    Wyłoniony w ramach konkursu prowadzący/a zajęcia ruchowe dla seniorów zobowiązany jest do:

•    przeprowadzaniem zajęć zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z okolicznymi szkołami, świetlicami oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu w Żninie.
•    Zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom,
•    prowadzenie nadzoru organizacyjnego,
•    proponowana cena za godzinę zajęć (60 minut) wynosi 50 zł brutto.
Załączniki do wniosku:
Kserokopie dokumentów poświadczających wymagane kwalifikacje, potwierdzone za zgodność z oryginałem.

Oferty nie spełniające ww. wymogu formalnego lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

a) Termin składania ofert upływa 27 września 2018 r. o godzinie 12:00. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Żninie, ul. 700-lecia 39, pokój nr 26, tel: (52) 3031301, w godzinach pn., śr., czw. 7:30-15:30, wt. 7:30-17:00, pt. 7:30-14:00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Zajęcia ruchowe dla Seniorów 50 PLUS z terenu Gminy Żnin” lub za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do UM w Żninie).
   
Bliższe informacje: Marta Orzechowska tel. (52) 30-31-301, wew. 155.

b) Zamawiający podpisze umowę zlecenie z wybranymi wykonawcami w miejscu i terminie wskazanym przez Zamawiającego.
c) Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia bądź wycofania niniejszego zapytania ofertowego bez podania przyczyn.
 
Oświadczenie kandydata można pobrać: TUTAJ
 
Informacja na temat deratyzacji Drukuj Email
24.09.2018.
uwaga3KOMUNIKAT

Burmistrz Żnina informuje o konieczności przeprowadzenia obowiązkowej deratyzacji na terenie gminy Żnina.
Prosimy właścicieli domów (zarządców nieruchomości) o zaopatrzenie się w środki do zwalczania gryzoni dopuszczone do obrotu w handlu i wyłożenie ich w piwnicach w dniach 26-28 września 2018 r. oraz uzupełnianie przez okres 14 dni.
UWAGA! Przed przystąpieniem do wyłożenia trucizn należy usunąć wszystkie odpady, które mogłyby służyć jako pożywienie dla gryzoni i zlikwidować widoczne przejście (dziury) dla nich. Miejsca wyłożenia trutek należy oznaczyć napisami ostrzegawczymi oraz zabezpieczyć przed dostępem dzieci i zwierząt.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Żninie, tel. 52-30-31-301 w.158
 
Informacja dla rolników Drukuj Email
24.09.2018.
uwaga7_7_2015W związku z możliwością składania wniosków do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przez rolników, którzy ponieśli straty w wyniku suszy w roku 2018, informujemy, że istnieje możliwość odbioru protokołów z oszacowania strat.

Protokoły można odebrać w pokoju 31 Urzędu Miejskiego w Żninie.
 
Pierwsze kroki we własnej działalności Drukuj Email
19.09.2018.
logo_bankowcy_dla_edukacji_ok_nowe
 
Więcej informacji w załączniku: tekst_o_przedsiębiorczości_i
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 26 - 30 z 1084
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej