Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Jak korzystać z maseczek? Drukuj Email
15.04.2020.
Pamiętajmy, że od 16 kwietnia 2020 roku wchodzi w życie obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Jedną z możliwości jest założenie maseczki.
maseczki
 
Aplikacja - Sprawdź czy masz objawy COVID-19 Drukuj Email
15.04.2020.

pacjentgov

 

 Informujemy, że Ministerstwo Zdrowia zamieściło na swojej stronie aplikację „Sprawdź, czy masz objawy COVID-19" -  do samodzielnej oceny stanu zdrowia, w związku z podejrzeniem ewentualnym zakażeniem wirusem. Aplikacja dostępna jest: TUTAJ

Aplikacja ma formę wywiadu - użytkownik wypełnia formularz zawierający kolejne pytania diagnostyczne. Na podstawie odpowiedzi system ocenia prawdopodobieństwo wystąpienia zakażenia wirusem, a w przypadku podejrzenia zakażenia przekazuje rekomendacje dalszych działań oraz instrukcje, które krok po kroku wyjaśniają, jak postępować. Wywiad i jego wyniki są w całości oparte na wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz amerykańskiej agencji Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

Ministerstwo zastrzega, że narzędzie nie jest ani konsultacją, ani diagnozą lekarską - korzystanie z aplikacji ma cel wyłącznie informacyjny. Aplikacja działa na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych.  Została ona również zintegrowana z wirtualnym asystentem, który udziela odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące koronawirusa. 

Według komunikatu na stronie Ministerstwa Zdrowie wywiad ma charakter anonimowy, a podawane przez użytkownika  informacje nie są nikomu udostępniane.

 
Pomocne materiały dla przedsiębiorców Drukuj Email
14.04.2020.

logoDzięki uprzejmości Kancelarii MASIOTA Adwokaci i Radcowie Prawni udostępniamy informacje przydatne dla przedsiębiorców w czasie epidemii. W materiałach znajdą Państwo m.in. przydatne informacje na temat możliwości skorzystania z tzw. Tarczy Antykryzysowej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Formy pomocy dla dużych przedsiębiorców: TUTAJ

Pożyczki dla małych i średnich przedsiębiorstw: TUTAJ

Tarcza Antykryzysowa, a spółki handlowe: TUTAJ

Szczegóły Tarczy 2.0: TUTAJ

Tarcza Antykryzysowa, a zamówienia publiczne: TUTAJ

Epidemia, a funkcjonowanie sądów: TUTAJ

Tarcza Antykryzysowa - zwolnienie ze składek: TUTAJ

Impct of COVID-19 on existing contracts: TUTAJ

Pomoc dla firm ze zmniejszonymi obrotami: TUTAJ

Wsparcie dla branży rolniczej i rolno-spożywczej: TUTAJ

Branża transportowa: TUTAJ

Aktualizacja dot. zwolnienia ze składek ZUS: TUTAJ

Aktualizacja założeń Tarczy 2.0: TUTAJ

Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników: TUTAJ

Świadczenie postojowe: TUTAJ 

Dofinansowanie kosztów pracowniczych: TUTAJ

Kim jest mikro przedsiębiorca? TUTAJ

Jak poprawnie złożyć wniosek? TUTAJ

Co nowego w sądach? TUTAJ

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.masiota.com

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 26 - 30 z 1385
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej