Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia Print E-mail
środa, 13 listopad 2019
There are no translations available

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem nieruchomości przeznaczonych do zbycia.

W ofercie znajdują się trzy lokale mieszkalne znajdujące się na terenie Żnina.

Szczegóły: TUTAJ

 
Misje gospodarcze dla przedsiębiorców z gminy Żnin Print E-mail
wtorek, 12 listopad 2019
There are no translations available

logo_barr

Burmistrz Żnina Robert Luchowski zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z gminy Żnin do udziału w misjach gospodarczych organizowanych w ramach projektu pn. „Wsparcie internacjonalizacji MŚP oraz promocji gospodarczej regionu na obszarze funkcjonowania stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz”.

Udział żnińskich przedsiębiorców jest możliwy dzięki członkostwu gminy Żnin w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz.

Nabór jest prowadzony przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie Agencji https://barr.pl/eksport/

Formularze zgłoszeniowe z kompletem załączników należy składać w terminie do 18 listopada 2019 r. do Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, ul. Unii Lubelskiej 4c, 85-059 Bydgoszcz (sekretariat, II piętro). Za datę złożenia formularza przyjmuje się datę wpływu do BARR.

 
Informacje dla przedsiębiorców Print E-mail
piątek, 08 listopad 2019
There are no translations available

7 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie Burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego z przedsiębiorcami z terenu gminy Żnin. Uczestnicy zapoznali się z prezentacjami dotyczącymi możliwych kierunków rozwoju przedsiębiorstwa.
Udostępniamy je dla Państwa.
Bydgoska Agencji Rozwoju Regionalnego TUTAJ
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna TUTAJ
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy TUTAJ
Gmina Żnin - pomoc de minimis TUTAJ

 
Punkt Informacyjny Fundusze Europejskie Print E-mail
środa, 06 listopad 2019
There are no translations available

pife
 
Program spotkania z przedsiębiorcami z gminy Żnin Print E-mail
wtorek, 05 listopad 2019
There are no translations available

logotypy-ok

Nawiązując do komunikatu w sprawie spotkania z przedsiębiorcami z gminy Żnin w dniu 7 listopada 2019 r. (Restauracja Parkowa, ul. Szkolna 29, godz. 18.00) zamieszczamy program tego wydarzenia. Zainteresowanych tematyką wspierania sektora MŚP zapraszamy do udziału w spotkaniu.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 6 listopada do godz. 15.00 (telefonicznie pod numerem 52 3031301 wewn. 122 lub pocztą elektroniczną na adres This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it ).

PROGRAM

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 31 - 35 of 1292
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej