Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na bezpłatne szkolenie Drukuj Email
31.10.2018.
2018-10-31_plakatAKTYWNE, ŚWIADOME NGO – rusza rekrutacja na szkolenie tym razem dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych działających na terenie powiatu mogileńskiego i żnińskiego, do udziału w drugim szkoleniu: „Zarządzanie zasobami ludzkimi” w ramach projektu: "AKTYWNE, ŚWIADOME NGO".
Zajęcia odbędą się podczas trzech dni warsztatowych: 6, 13 i 19 listopada 2018 r., każdego dnia  w godzinach 12.00-18.00.
Miejsce szkolenia: Centrum Organizacji Pozarządowych w Żninie, ul. Śniadeckich 15, 88-400 Żnin. 
W programie szkolenia:
- podstawy funkcjonowania zespołów,
- komunikacja interpersonalna w zespole,
- delegowanie zadań w organizacji,
- przywództwo w organizacji.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce szkolenia. Koszty organizacyjne, w tym wyżywienie i materiały szkoleniowe pokrywa Stowarzyszenie Młode Dęby. 
Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego w pliku pod informacją). Podpisany i zeskanowany formularz prosimy przesłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 05.11.2018 r., do godz. 12:30. Oryginał proszę dostarczyć osobiście w pierwszym dniu szkolenia.

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W szkoleniu mogą uczestniczyć max. 4 osoby z jednej organizacji. Osoby zaproszone na szkolenie otrzymają zwrotną wiadomość telefoniczną z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.
Wysyłając formularz zgłoszeniowy kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu, w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w wykazie szkoleń.
W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Agnieszką Ziółkowską drogą telefoniczną: nr tel: 501 745 355 lub mailową: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zapisz się już dziś na cykl bezpłatnych szkoleń!
Serdecznie zapraszamy!
 
Formularz zgłoszeniowy można pobrać: TUTAJ
 
Konsultacje rocznego programu współpracy z NGO Drukuj Email
29.10.2018.
2018-10-29_fotoBurmistrz Żnina wypełniając ustawowy obowiązek w dniu 29 października 2018 r. wydał zarządzenie Nr 197/2018 w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały „Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok.”

Konsultacje będą trwać w terminie od dnia 29 października 2018 r. do dnia 6 listopada 2018 roku.
Wszystkie organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie mogą w ww. terminie wyrazić pisemną opinię w sprawie ww. projektu programu.
Uwagi należy składać w Biurze Burmistrza Żnina: Urząd Miejski w Żninie, ul. 700-lecia 39, 88-400 Żnin lub elektronicznie na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .
Projekt ww. uchwały dostępny pod adresem: http://bip.umznin.pl/dokumenty/5647 .
 
Komunikat - plany polowań zbiorowych Drukuj Email
23.10.2018.
Zgodnie z art. 4ab ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie przedstawiamy plany polowań zbiorowych. Do pobrania poniżej.
Koło Łowieckie "Ryś", pobierz: TUTAJ
Koło Łowieckie "Szarak", pobierz: TUTAJ
 
Karta seniora dla osób 60+ Drukuj Email
19.10.2018.
2018-10-19_metropolia„Bydgoska Karta Seniora 60+” umożliwia starszym mieszkańcom Bydgoszczy uzyskanie zniżek w wielu instytucjach i firmach zlokalizowanych na terenie miasta, a nawet całego kraju. Bydgoski program realizowany będzie także na terenie gmin zrzeszonych w ramach „Metropolii Bydgoszcz”, a więc również w gminie Żnin.

Dzięki Karcie seniorzy mogą korzystać z usług psychologa, dietetyka czy zapisać się na kurs tańca. Oferują to partnerzy Karty. W Bydgoszczy jest ich już ponad 80. Proponują zniżki na różne aktywności czy zakupy nawet do 50% pełnej wartości towaru i usług. Dotychczas w Bydgoszczy Kartę Seniora odebrało ponad 16 tysięcy osób powyżej 60 roku życia.

Metropolitalna Karta Seniora będzie działać w oparciu o program karty bydgoskiej. Prezydent Rafał Bruski podpisał zarządzenie zmieniające wcześniejsze regulacje, wprowadzając pojęcie Metropolitalnej Karty Seniora i jednocześnie zwiększając jej obszar na teren całej metropolii. Dodatkowo zostało podpisane porozumienie między miastem Bydgoszcz a Stowarzyszeniem, w ramach którego Stowarzyszenie będzie koordynować i prowadzić wdrożenie i funkcjonowanie Karty przy współpracy z poszczególnymi gminami, gdzie karty będą wydawane.

Każda gmina, tworząca wspólnie Metropolię, otrzymuje pakiet kart. Są one zindywidualizowane. Na każdej będzie umieszczony herb danej gminy, aby podkreślić jej indywidualny charakter. Wszyscy zainteresowani już mogą składać wnioski o wydanie takiej karty.

Aby otrzymać „Metropolitalną Kartę Seniora 60+” należy wypełnić wniosek i okazać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość i wiek osoby.
Karta wydawana będzie bezterminowo i jest bezpłatna. Wnioski składać można w poszczególnych urzędach gmin.
 
 
Pobierz wniosek poniżej, aby wypełnić elektronicznie. Wydrukuj go, a następnie podpisz i przynieś do Urzędu Miejskiego w Żninie.
 
Wniosek jest również dostępny w Urzędzie Miejskim w Żninie w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia, pok. 19.
 


 
Komunikat Drukuj Email
16.10.2018.
uwaga3W związku z warunkową przydatnością wody do spożycia w miejscowości Dobrylewo, informujemy że woda pobrana bezpośrednio z kranu nadaje się do spożycia po przegotowaniu. Zaleca się jej przegotowanie do przygotowywania potraw, przemywania otwartych zranień oraz do mycia zębów. Woda może być bezpośrednio wykorzystywana do celów gospodarczo-sanitarnych i higienicznych.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 1109
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej