Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na wykłady eksperckie Drukuj Email
16.11.2020.
Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"
Europe for Citizens Contact Point Poland zaprasza do udziału w kolejnych wykładach eksperckich z cyklu “Zaprojektuj działanie!”. Cykl powstał z myślą o odbiorcach programu “Europa dla obywateli” i ma na celu wzmocnienie kompetencji i wzbogacenie wiedzy w zakresie realizacji projektów.

Spotkania odbywają się w formie webinariów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny.
Nadchodzące wydarzenia w ramach cyklu:

1. „Społeczeństwo obywatelskie w sieci – wyzwania e-demokracji” - 24 listopada 2020 r. w godz. 11.00-12.30.
Zagadnienia dotyczące technologii w życiu społecznym przybliży Alek Tarkowski, socjolog, działacz na rzecz praw cyfrowych i twórca cyfrowych polityk publicznych. W ramach spotkania odbędzie się również prezentacja projektu “Supporting democratic Union and Active Citizenship in the Digital Era”, współfinansowanego przez Program „Europa dla obywateli”. O realizacji projektu opowie jego koordynatorka  Małgorzata Wochowska.

2. “Współpraca międzysektorowa organizacji pozarządowych z  samorządami” - 26 listopada 2020 r. w godz. 11.00-12.30.  
Podczas wykładu eksperckiego Marty Gumkowskiej , socjolożki związanej od wielu lat z polskim sektorem pozarządowym, przyjrzymy się formom i zasadom współdziałania obydwu sektorów oraz dowiemy się jak proces ten kształtował się na przestrzeni lat. Analiza dotychczasowych doświadczeń może stanowić inspirację do rozwijania silnych relacji i prowadzenia wspólnych, skutecznych działań.

Szczegóły wydarzeń wraz z formularzami rejestracyjnymi znajdują się w zakłace "Szkolenia": https://europadlaobywateli.pl/szkolenia/

Informacje o programie "Europa dla obywateli" dostępne są na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/
oraz na profilu Facebook: https://www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli
Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o wydarzeniu Państwa kanałami informacyjnymi - na stronie internetowej lub/i na profilach Facebook - jeżeli istnieje taka możliwość.
Serdecznie zapraszamy!

 
Kujawsko-pomorska gęsina na Swiętego Marcina Drukuj Email
16.11.2020.
Urząd Marszałkowski organizuje konkurs, dla tych którzy Narodowe Święto Niepodległości świętowali wraz z tradycyjną gęsiną.
Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Urzędu Marszałkowskiego:
 
Mieszkańcy regionu, którzy prześlą do nas najciekawsze relacje ze wspólnego świętowania 11 listopada, mogą otrzymać nawet 1500 złotych na zakup pralki, zmywarki, lodówki lub innego sprzętu gospodarstwa domowego. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają bon o wartości 1200 złotych, a trzeciego - o wartości 900 złotych. Przyznamy także maksymalnie 3 wyróżnienia o wartości 300 złotych każde. Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada.

Konkurs dla całych rodzin na gęsinowe relacje organizujemy w ramach dorocznej akcji "Kujawsko-pomorska gęsina na Świętego Marcina". Pokażcie nam, jak wspólnie świętowaliście 11 listopada, przyrządzaliście smakowite potrawy z gęsiny i zasiadaliście do stołu. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do realizacji w sklepach ze sprzętem gospodarstwa domowego.

Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe” lub mailowo na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Regulamin konkursu dostępny oraz karta zgłoszeniowa dostępne TUTAJ

 
Informacja w sprawie udzielenia dotacji na wkład własny Drukuj Email
12.11.2020.
Zarządzenie Burmistrza Żnina w sprawie udzielenia dotacji stanowiących wkład własny organizacji pozarządowych do projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, przeznaczonych na realizację zadań własnych Gminy Żnin w roku 2020 jest do pobrania: TUTAJ
 
Oferta dla przedsiębiorców Nowy start-nowe perspektywy" Drukuj Email
10.11.2020.
aktualnosc_nowy_start_nowe_perspektywy-2
Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatną ofertą wsparcia dla firm.
Szczegóły dostępne TUTAJ

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 1506
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej