Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Dzień dziecka w gminie Żnin Drukuj Email
18.05.2018.
2018-05-18_dzie_dziecka
3 czerwca nad Małym Jeziorem w Żninie odbędzie się festyn rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka.
Jedną z atrakcji będą warsztaty kulinarne ,, Smacznie, zdrowo, kolorowo" organizowane przy współudziale Koła Gospodyń Wiejskich.
Warsztaty są adresowane grupom dzieci w wieku od 7 do 14 lat, których liczebność wynosi od 4 do 6 członków.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a zainteresowane grupy do pobrania i wypełnienia wymaganych zgód.

Serdecznie zapraszamy!
Dokumenty do pobrania - 
Regulamin: TUTAJ
Zgoda na udział osoby niepełnoletniej: TUTAJ
Formularz zgłoszeniowy i lista produktów: TUTAJ
 
Tydzień sportu 2018 Drukuj Email
17.05.2018.
2018-05-17_tydzie_sportu
Wzorem lat ubiegłych gmina Żnin przystąpiła do "Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich" połączonego ze Sportowym Turniejem Miast i Gmin. Kalendarz imprez przedstawiamy poniżej.
Kalendarz imprez pobierzesz TUTAJ
Zgłoszenie pobierzesz TUTAJ
Sprawozdanie pobierzesz TUTAJ
 
 
Informacja dla przedsiębiorców Drukuj Email
16.05.2018.
uwaga3
Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL. Jeśli go na nim nie ma i nie uzupełnisz go do 19 maja 2018 roku - wpis będzie podlegał wykreśleniu z urzędu.
 
Jak sprawdzić, czy PESEL jest na wpisie?

1. Znajdź swój wpis w bazie przedsiębiorców i zobacz w historii wpisu, czy składałeś jakieś wnioski po 1 stycznia 2012 roku. Jeśli tak - już uzupełniłeś PESEL i nie musisz nic robić.
2. Nie możesz znaleźć wpisu lub nie składałeś żadnych wniosków przez CEIDG? Udaj się do dowolnego urzędu gminy, gdzie urzędnik odnajdzie Twój wpis i sprawdzi, czy jest na nim PESEL. Jeśli go nie ma - od razu przyjmie od Ciebie wniosek o zmianę, na którym uzupełnisz brakujące dane.
 
Inauguracja obchodów 100-lecia niepodległości w Toruniu Drukuj Email
15.05.2018.

Inicjatywą Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego zostały zainaugurowane na terenie całego województwa obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Uroczystość inauguracji obchodów odbyła się 14 maja w Toruniu a Urząd Miejski w Żninie reprezentowała zastępca Burmistrza Halina Rosiak. Na ręce mieszkańców Gminy Żnin pragniemy przekazać deklarację mieszkańców województwa w 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Idea zakłada zebranie jak największej liczby podpisów pod deklaracją, która stanowić będzie trwały ślad naszego pokolenia oraz świadczyć będzie o nierozerwalności naszego regionu z Polską. Każdy z nas będzie miał możliwość złożenia podpisu pod deklaracją w budynkach instytucji samorządowych. Zapraszamy do szkół, przedszkoli, żłobka, żnińskiej biblioteki, Miejskiego Ośrodka Sportu, Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, Żnińskiego Domu Kultury, Muzeum Ziemi Pałuckiego oraz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. W każdym z tych miejsc możemy zaakcentować swój udział w 100. rocznicę Niepodległej!
Zdjęcia wykonali: Łukasz Piecyk, Szymon Zdziebło, Filip Kowalkowski, Andrzej Goiński

s44_tpr_km_18051516200

Czytaj całość
 
Okręgi wyborcze w gminie Żnin Drukuj Email
15.05.2018.

Postanowieniem nr 3/2018 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy II z dnia 13 kwietnia 2018 r. gmina Żnin została podzielona na trzy okręgi wyborcze, które będą obowiązywały w wyborach samorządowych w 2018 r.

Poniżej prezentujemy graficzny podział gminy na okręgi.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 1024
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej