Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Webinarium dla chcących założyć działalność gospodarczą Drukuj Email
03.02.2021.
Uczestnicy Webinarium skierowane jest do osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej z dofinansowaniem Funduszy Europejskich.

Zgłoszenia  Aby wziąć udział w webinarium prosimy o wejście na nasz fanpage "Fundusze Europejskie na Kujawach i Pomorzu",
wysłanie prośby o przyjęcie do grupy: https://www.facebook.com/groups/657544891774166/
 
Organizator
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu
ul. Waryńskiego 4
tel. 56 62 15 883, 56 62 15 820, 797 304 124


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
 
webinarium
 
Komunikat Drukuj Email
02.02.2021.
wykrzyknikW związku z opadami śniegu Gminne Centrum Bezpieczeństwa przypomina o obowiązku odśnieżania dachów. Do wykonywania tych czynności zobowiązani są nie tylko właściciele, ale także zarządcy nieruchomości.

Szczególną uwagę należy zwrócić na obiekty tymczasowe, wykorzystywane przy szpitalach i przychodniach dla chorych na COVID-19 oraz budynki wielkopowierzchniowe, m.in.: hipermarkety, hale targowe, sportowe i magazyny.
 
Nabór na rachmistrza Drukuj Email
02.02.2021.

plakat_nabr_na_rachmistrza_spisowego_nsp2021_wersja2ok-1

Wszelkie informacje związane z naborem na rachmistrza spisowego dostępne są pod poniższym linkiem:

https://bip.umznin.pl/dokumenty/menu/136

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami

 
Komunikaty ZUS Drukuj Email
29.01.2021.

Bezpłatne szkolenie dla seniorów

 

Już w najbliższą środę, 3 lutego o godz. 9.00 odbędzie się bezpłatne webinarium dedykowane dla emerytów
z rocznika 1953. W trakcie tego szkolenia eksperci ZUS omówią zasady przeliczenia emerytury, a także wyjaśnią komu i kiedy ZUS wypłaci wyrównanie. Powiedzą także, co zrobić w sytuacji, jeśli ZUS odmówi przeliczenia świadczenia. Osoby zainteresowane udziałem mogą zapisywać się do 2 lutego, wysyłając maila na adres:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . W  treści należy wskazać datę i temat szkolenia, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Dyżur telefoniczny w ZUS

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę deklaracji podatkowych PIT za 2020 r. Trafią one do wszystkich osób, które w zeszłym roku chociaż raz pobrały świadczenie z ZUS, np. emeryturę, rentę lub zasiłek. W tym roku ZUS jednak nie rozlicza świadczeniobiorców z nadpłatą podatku. Warto więc skorzystać
z  dyżuru telefonicznego z ekspertami ZUS i dowiedzieć się więcej na ten temat. Dyżur na temat nowych zasad rozliczenia podatku osób pobierających emerytury i renty odbędzie się 2 i 3 lutego. Podczas dyżuru eksperci wyjaśnią m.in.:

·        kto otrzyma z ZUS PIT 11A, a kto PIT 40A ,

·        czy osoby, które otrzymają PIT 11A muszą rozliczyć się z urzędem skarbowym,

·        kto musi samodzielnie rozliczyć się z urzędem skarbowym,

·        zasady sporządzania i wysyłania przez ZUS PIT-ów po osobie zmarłej,

·        zmiany w realizacji wniosków o niestosowanie zmniejszenia zaliczki na podatek. 

 

Eksperci będą dyżurować 2 lutego w godz. 9-12.00 pod numerem telefonu 52 34 18 704 oraz 3 lutego w godz. 9-11.00 pod numerem 502 008 688 – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Telefoniczny dyżur eksperta

 

Korygowanie dokumentów ubezpieczeniowych i Tarcza 7.0 to temat najbliższego dyżuru telefonicznego, który odbędzie się 2 lutego.  W godz. 9-11.00 pod nr. tel.  56 450 68 86 będzie można dowiedzieć się, kiedy należy dokonać korekty dokumentu, a kiedy zrobić ponowne zgłoszenie. Eksperci wyjaśnią także jak poprawnie zmienić dane identyfikacyjne płatnika, ubezpieczonego oraz jak prawidłowo skorygować dokumenty rozliczeniowe. Z kolei w godz. 9-11.00 fachową poradę eksperta na temat wsparcia ZUS w ramach Tarczy 7.0 będzie można uzyskać pod nr. tel. 54 230 73 83. W trakcie dyżuru będzie można zapytać o zwolnienie ze składek za styczeń albo za grudzień i styczeń oraz ponowną wypłatę świadczenia postojowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 1551
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej