Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Projekt uchwały w sprawie pomocy de minimis Drukuj Email
16.10.2018.

Przedstawiamy projekt uchwały w sprawie w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach programu pomocy de minimis na wspieranie nowych inwestycji i tworzenie nowych miejsc pracy na terenie gminy Żnin.

Projekt jest obecnie przedmiotem konsultacji, ostateczny kształt dokumentu będzie wypracowany w przyszłości.

Projekt można pobrać: TUTAJ

 
Komunikat - plany polowań zbiorowych Drukuj Email
15.10.2018.
Zgodnie z art. 4ab ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie przedstawiamy plany polowań zbiorowych. Do pobrania: TUTAJ
 
Komunikat Drukuj Email
15.10.2018.
uwaga3

W związku ze stwierdzeniem braku przydatności wody do spożycia z sieci wodociągowej w miejscowości Sarbinowo, na odcinku od wiaduktu przy ul. 1 Stycznia w stronę Cerekwicy (Decyzja nr 198/18 z dnia 15 października 2018 r. wydana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie) informujemy, że nastąpiło awaryjne zamknięcie wody.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o. o. w Żninie podjął niezwłocznie prace naprawcze oraz działania związane z dostawą wody dla mieszkańców.

Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie: TUTAJ
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie: TUTAJ
Harmonogram dostaw wody: TUTAJ

 
XLVIII sesja Rady Miejskiej w Żninie Drukuj Email
15.10.2018.

2018-10-15_sesja_rm

Materiał wideo z sesji Rady Miejskiej w Żninie z dnia 5 października 2018 r. znajdziesz: TUTAJ

 
Komunikat Drukuj Email
12.10.2018.

W związku ze stwierdzeniem braku przydatności wody do spożycia z sieci wodociągowej w miejscowościach Podobowice, Sielec, Paryż (Decyzja nr 197/18 z dnia 12.10.2018 r. wydana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie) informujemy, że nastąpiło awaryjne zamknięcie wody w miejscowościach: Podobowice, Sielec i Paryż.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o. o. w Żninie podjął niezwłocznie prace naprawcze oraz działania związane z dostawą wody dla mieszkańców ww. miejscowości. W miejsca uzgodnione z sołtysami podstawione zostały zbiorniki oraz cysterna z woda pitną. Woda będzie dowożona do mieszkańców zgodnie z załączonymi harmonogramami.

Poniżej dokumenty do pobrania:

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie pobierz TUTAJ
Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie pobierz TUTAJ
Harmonogram dostaw Paryż pobierz TUTAJ
Harmonogram dostaw Podobowice pobierz TUTAJ
Harmonogram dostaw Sielec pobierz TUTAJ

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 1109
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej