Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Aktywizacja młodzieży NEET Print E-mail
środa, 22 wrzesień 2021
There are no translations available

aktywizacja_modziey_neet092021
 
Stypendia Burmistrza Żnina Print E-mail
wtorek, 21 wrzesień 2021
There are no translations available

Do 30 września 2021 roku trwa przyjmowanie wniosków w sprawie przyznawania stypendiów Burmistrza Żnina studentom studiów dziennych i zaocznych oraz studentom studiów doktoranckich z terenu Gminy Żnin, osiągającym wybitne wyniki w nauce, sporcie, kulturze, edukacji i innych dziedzinach.

Uchwała w sprawie zasad i trybu przyznawania stypendiów Burmistrza Żnina
 
Zaproszenie do składania ofert Print E-mail
środa, 15 wrzesień 2021
There are no translations available

Gmina Żnin zaprasza do składania ofert w ramach trwającego postępowania na usunięcie trzcinowisk z części brzegów Jeziora Żnińskiego Małego w Żninie w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.
Szczegóły trwającego postępowania, treść zapytania ofertowego oraz wzór formularza ofertowego znajdują się na platformie zakupowej:
 


 
Wykazy nieruchomości Print E-mail
czwartek, 16 wrzesień 2021
There are no translations available

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę.
 
Szkolenie Print E-mail
wtorek, 14 wrzesień 2021
There are no translations available

28.09.2021_r._szkolenie
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 46 - 50 of 1677
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej