Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat organizacyjny Print E-mail
wtorek, 28 kwiecień 2020
There are no translations available

Informujemy, że od 4 maja 2020 r. Urząd Miejski w Żninie wraca do stałych godzin urzędowania. Jednocześnie załatwianie spraw mieszkańców nadal będzie odbywało się w dotychczasowy sposób, tj. z zastosowaniem przede wszystkim kontaktu telefonicznego i mailowego, ograniczając do minimum konieczność osobistego stawiennictwa w Urzędzie Miejskim.

Wykaz telefonów kontaktowych znajduje się: TUTAJ

info

 
Płatne staże zawodowe Print E-mail
poniedziałek, 27 kwiecień 2020
There are no translations available

plakat._frsg-1
 
Informacja sprawie strefy płatnego parkowania Print E-mail
środa, 22 kwiecień 2020
There are no translations available

Informujemy, że zgodnie z decyzją burmistrza Żnina od 1 maja 2020 r. do odwołania funkcjonowanie strefy płatnego parkowania w Żninie zostaje zawieszone. Oznacza to, że będzie można parkować w Żninie bez konieczności ponoszenia opłat. Przypominamy również, że w związku z rozpoczynającym się 4 maja 2020 r. drugim etapem przebudowy ulicy 700-lecia w Żninie, ulice w bezpośrednim sąsiedztwie placu budowy zostaną w ogóle wyłączone z możliwości parkowania. Prosimy o ostrożność i stosowanie się do oznakowania.
inf_bezpatnie_parkingi

 
Rozstrzygnięcie konkursu W domu nie musi być nudno" Print E-mail
wtorek, 21 kwiecień 2020
There are no translations available

wyniki2
 
Zmiana terminu rozpoczęcia przebudowy 2. etapu ulicy 700-lecia w Żninie Print E-mail
poniedziałek, 20 kwiecień 2020
There are no translations available

Informujemy, że rozpoczęcie prac budowlanych w związku z przebudową 2. etapu ulicy 700-lecia w Żninie nastąpi 4 maja 2020 r.
organizacja_ruch_2_etap_ok
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 46 - 50 of 1410
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej