Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Aktywizacja młodzieży NEET Drukuj Email
22.09.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

aktywizacja_modziey_neet092021
 
Stypendia Burmistrza Żnina Drukuj Email
21.09.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Do 30 września 2021 roku trwa przyjmowanie wniosków w sprawie przyznawania stypendiów Burmistrza Żnina studentom studiów dziennych i zaocznych oraz studentom studiów doktoranckich z terenu Gminy Żnin, osiągającym wybitne wyniki w nauce, sporcie, kulturze, edukacji i innych dziedzinach.

Uchwała w sprawie zasad i trybu przyznawania stypendiów Burmistrza Żnina
 
Zaproszenie do składania ofert Drukuj Email
15.09.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Gmina Żnin zaprasza do składania ofert w ramach trwającego postępowania na usunięcie trzcinowisk z części brzegów Jeziora Żnińskiego Małego w Żninie w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.
Szczegóły trwającego postępowania, treść zapytania ofertowego oraz wzór formularza ofertowego znajdują się na platformie zakupowej:
 


 
Wykazy nieruchomości Drukuj Email
16.09.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę.
 
Szkolenie Drukuj Email
14.09.2021.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

28.09.2021_r._szkolenie
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 1677
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej