Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Marszałkowskie granty Drukuj Email
03.12.2020.

Od 7 grudnia br. wystartują marszałkowskie granty dedykowane branżom gastronomicznej i fitness na utrzymanie lub przywrócenie miejsc pracy. W związku z tym prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród przedsiębiorców funkcjonujących na Państwa terenie. Poniżej przesyłam link do strony internetowej gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje:

https://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/36507-ratunek-dla-gastronomii-i-klubow-fitness

 
Otwarte konkursy ofert Drukuj Email
26.11.2020.
Zachęcamy do zapoznania się z Zarządzeniem Burmistrza Żnina w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2021.
Dokument jest dostępny: TUTAJ
 
Link do generatora wniosków: TUTAJ
 
 
Burmistrz Żnina wydał również Zarządzenie w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na udzielenie wsparcia finansowego z budżetu gminy Żnin w formie dotacji na realizację przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2021 roku.
Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem: TUTAJ
 
Link do generatora wniosków: TUTAJ
 
Ostrzeżenie meteo Drukuj Email
25.11.2020.
ostrzeenie
 
Relizacja projektu współfinansowanego ze środków zewnętrznych Drukuj Email
19.11.2020.

belka_logotypw

Dotarły już do nas wszystkie wydawnictwa, powstałe w ramach realizacji projektu pn.: "Wydane trzech publikacji poświęconych Pałukom, przeznaczonych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych."

W ramach realizacji projektu powstały: książka "Żniwiarka ze Żnina i inne bajdule pałuckie", autorstwa Andrzeja Łuczaka z ilustracjami Małgorzaty Woźny; "Pałucka Księga gier i łamigłówek" oraz książeczka tekturowa dla najmłodszych "Żniwiarka ze Żnina", którą napisał i narysował również Andrzej Łuczak.

Wydane publikacje będą teraz bezpłatnie kolportowane wśród założonych grup odbiorców, warto śledzić stronę internetową i Facebooka Gminy Żnin oraz miesięcznik gminy Żnin "Żniniok.

 dsc_18752

W ramach realizacji operacji zostanie osiągnięty następujący cel: promowanie walorów i dziedzictwa obszaru objętego LSR poprzez wydanie publikacji przeznaczonych dla zróżnicowanych grup odbiorców.

Operacja jest realizowana w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Gmina Żnin uzyskała dofinansowanie w kwocie 32 941,00 zł, a całkowita wartość operacji została oszacowana na 57 792,30 zł.

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 1525
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej