Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zmiana w kursowaniu autobusów Print E-mail
czwartek, 19 marzec 2020
There are no translations available

 
kpts W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego Kujawsko-Pomorski Transport  Samochodowy S.A. zawiesza część przewozów w transporcie krajowym. Zawieszenie kursów obowiązuje w dniach 19–25 marca 2020 roku. Listę nadal kursujących autobusów znajdą Państwo: TUTAJ
 
Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia Print E-mail
czwartek, 19 marzec 2020
There are no translations available

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem. Można tego dokonać klikając TUTAJ

 

 
Informacja na temat organizacji pracy Urzędu Miejskiego Print E-mail
czwartek, 19 marzec 2020
There are no translations available

uwaga

UWAGA!
Informujemy, że w dniu 20 marca 2020 r. (piątek) Urząd Miejski w Żninie będzie nieczynny.
Zapraszamy do kontaktu w dniu 19 marca 2020 r. (czwartek) oraz od 23 marca 2020 r. (poniedziałek).
Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami rekomendowany jest kontakt telefoniczny: 52 30 31 301.

 

 

 
Ogłoszenie o przetargach na dzierżawę części nieruchomości rolnej Print E-mail
środa, 18 marzec 2020
There are no translations available

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przetargów na dzierżawę części nieruchomości rolnej: TUTAJ
 
Oświadczenie burmistrza Żnina w sprawie koronawirusa Print E-mail
środa, 18 marzec 2020
There are no translations available

uwagaOświadczenie burmistrza Żnina
W związku z pojawieniem się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego przypadków zarażenia koronawirusem, w tym stwierdzeniem jednego przypadku na obszarze powiatu żnińskiego, oświadczam, że nie ma żadnej oficjalnej, potwierdzonej informacji, że zarażenie dotyczy mieszkańca gminy Żnin. Proszę zatem o zachowanie spokoju i opanowania i nie rozpowszechnianie, przez niektóre media lokalne, niesprawdzonych i niepopartych faktami informacji.
Aktualnie na terenie gminy Żnin w kwarantannie domowej, która wcale nie musi oznaczać zarażenia koronawirusem, przebywa 49 mieszkańców gminy Żnin.
Skoncentrujmy się na oficjalnych, sprawdzonych komunikatach, publikowanych w stosunku do gminy Żnin wyłącznie na stronie internetowej i Facebooku Urzędu Miejskiego oraz Facebooku Burmistrza Żnina. Proszę o nierozpowszechnianie plotek i nieprawdziwych informacji. Przypominam jednocześnie, że osoby objęte kwarantanną obowiązuje całkowity zakaz opuszczania miejsca zamieszkania. Kontrolę przestrzegania zasad kwarantanny prowadzi policja, a za złamanie zasad kwarantanny grozi mandat w wysokości do 5 000 zł.
Burmistrz Żnina Robert Luchowski
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 51 - 55 of 1385
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej