Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat dotyczący funkcjonowania PSZOK Drukuj Email
30.04.2020.

pszok

Szczegóły funkcjonowania punktu znajdą Państwo: TUTAJ

 
Komunikat ARiMR Drukuj Email
29.04.2020.
Informację dla rolników dotyczącą naboru wniosków na operacje typu „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej" w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w terminie od dnia 7 maja 2020 r. do dnia 31 sierpnia 2020 r.
 
nabr
 
Komunikat organizacyjny Drukuj Email
28.04.2020.

Informujemy, że od 4 maja 2020 r. Urząd Miejski w Żninie wraca do stałych godzin urzędowania. Jednocześnie załatwianie spraw mieszkańców nadal będzie odbywało się w dotychczasowy sposób, tj. z zastosowaniem przede wszystkim kontaktu telefonicznego i mailowego, ograniczając do minimum konieczność osobistego stawiennictwa w Urzędzie Miejskim.

Wykaz telefonów kontaktowych znajduje się: TUTAJ

info

 
Informacja sprawie strefy płatnego parkowania Drukuj Email
22.04.2020.
Informujemy, że zgodnie z decyzją burmistrza Żnina od 1 maja 2020 r. do odwołania funkcjonowanie strefy płatnego parkowania w Żninie zostaje zawieszone. Oznacza to, że będzie można parkować w Żninie bez konieczności ponoszenia opłat. Przypominamy również, że w związku z rozpoczynającym się 4 maja 2020 r. drugim etapem przebudowy ulicy 700-lecia w Żninie, ulice w bezpośrednim sąsiedztwie placu budowy zostaną w ogóle wyłączone z możliwości parkowania. Prosimy o ostrożność i stosowanie się do oznakowania.
inf_bezpatnie_parkingi

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 55 z 1417
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej