Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konsultacje projektu uchwały Sejmiku Województwa Drukuj Email
12.10.2020.
logoweoj
Informacja o sporządzeniu projektu uchwały Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w sprawie podziału województwa kujawsko-pomorskiego na obwody łowieckie

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje o sporządzeniu projektu uchwały Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w sprawie podziału województwa kujawsko-pomorskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii.

Projekt uchwały został wyłożony do publicznego wglądu w siedzibie Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (ul. Targowa 13/15 87-100 Toruń, pok. nr 207) oraz zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu pod adresem:

https://bip.kujawsko-pomorskie.pl/ogloszenie-o-sporzadzeniu-projektu-uchwaly-w-sprawie-podzialu-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego-na-obwody-lowieckie-oraz-zaliczenia-obwodow-lowieckich-do-kategorii/
 
Uwagi do projektu uchwały może wnieść każdy właściciel albo użytkownik wieczysty nieruchomości objętej projektem uchwały, na piśmie, na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (pl. Teatralny 2 87-100 Toruń) w terminie wyznaczonym w obwieszczeniu, tj. do 30 października 2020 r.
 
Program współpracy z NGO - konsultacje Drukuj Email
08.10.2020.

konsultacje_spoleczne_ngo-1


Organizacjo! Uwierz w swoją moc sprawczą, przekaż swoją opinię do projektu rocznego programu współpracy na 2021 rok.

Zapraszamy do konsultacji projektu "Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok".

W naszej tradycji były coroczne spotkanie podczas, którego rozmawialiśmy o założeniach programu, niestety obecna sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia nam spotkanie się.
Gorąco zachęcamy do konsultowania programu, na Państwa wszystkie propozycje czekamy do 9.10.2020 r., swoje uwagi można przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć i wersji papierowej w Biurze Burmistrza Żnina.


Zapoznaj się z programem: TUTAJ

 
Ogłoszenie o oddaniu nieruchomosci w użyczenie Drukuj Email
07.10.2020.
Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym oferty użyczenia nieruchomości: TUTAJ
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 55 z 1506
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej