Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Wezwanie na szkolenie indywidualne żołnierzy OT Drukuj Email
29.03.2019.
ok_kp_ob8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej wzywa żołnierzy na szkolenie, które odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia w miejscowości Budzisław.
Szczegóły szkolenia dostępne: TUTAJ
 
Komunikat Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Drukuj Email
22.03.2019.

logo_krusKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy zachęcają do zapoznania się ze szczegółami udziału dzieci ubezpieczonych w turnusach rehabilitacyjnych.

Wszelkie informacje do pobrania: TUTAJ

 
Nowa wysokość składek KRUS Drukuj Email
18.03.2019.

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Nr 2 Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników z dnia 6 marca 2019 r. została ogłoszona wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe  i macierzyńskie w II kwartale 2019 r.

Szczegóły: LINK 

 
Konkurs na stanowisko dyrektora Żnińskiego Domu Kultury Drukuj Email
15.03.2019.

Burmistrz Żnina ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Żnińskiego Domu Kultury

Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej: LINK

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 65 z 1199
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej