Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Raport o stanie Gminy Żnin za 2020 rok Drukuj Email
31.05.2021.

Zachęcamy do zapoznania się z Raportem o Stanie Gminy Żnin za rok 2020. Do pobrania na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: TUTAJ

Przypominamy, że każdy mieszkaniec, który chce wziąć udział w debacie nt. Raportu musi zgłosić pisemnie przewodniczącemu Rady Miejskiej taką chęć najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zostanie zwołana sesja. Zgłoszenie musi być poparte 50 podpisami mieszkańców.

Sesja Rady Miejskiej została zaplanowana na dzień 30 czerwca 2021 r. (środa), godz. 9:00 w Auli im. Zbigniewa Skorwidera Urzędu Miejskiego w Żninie.

raport_o_stanie_gminy_nin_2020

 
Ogłoszenie o konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego Drukuj Email
31.05.2021.
Burmistrz Żnina ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu zapewnienia możliwości korzystania z wychowania przedszkolnego dzieciom w wieku przedszkolnym zamieszkałym na terenie gminy Żnin w roku szkolnym 2021/2022.
treść ogłoszenia znajduje się w załączniku.
 
Szczegóły do pobrania: TUTAJ
 
 
Informacja o pracy rachmistrzów Drukuj Email
27.05.2021.
Przypominamy o trwającym Narodowym Spisie Ludności. Zwróćmy uwagę na to jakie numery się z nami kontaktują.
aaa

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 66 - 70 z 1630
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej