Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Ruszyła giełda zamian mieszkań z zasobów PGM Drukuj Email
21.08.2015.
Ruszyła giełda zamian mieszkań z zasobów PGMPo przeprowadzonej przez Społeczną Komisję Mieszkaniową weryfikacji wniosków o przydział lokalu mieszkalnego, Burmistrz Żnina przyjął do realizacji wykaz osób spełniających kryteria do zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego, w którym ujęto 29 osób oraz wykaz osób spełniających kryteria do zawarcia umowy najmu lokalu socjalnego, w którym jest ujętych 25 osób.
Jednym z realizowanych działań poprawiających sytuację mieszkaniową mieszkańców jest zamiana mieszkań komunalnych pomiędzy najemcami. Dobre rozeznanie potrzeb w zakresie sytuacji bytowej pojedynczych osób i całych rodzin przynosi efekty. Aktualnie do zamian lokali komunalnych doszło w 6 przypadkach, m.in. pani Dorota z Brzyskorzystwi otrzymała klucze do trzypokojowego mieszkania. O zamianę najmu zabiegała od 15 lat. Teraz z mężem i trójką dzieci może cieszyć się wygodnym lokum przy ul. Klemensa Janickiego. Chętni na zamianę mieszkania komunalnego na inne proszeni są o kontakt z prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Żninie, panem Dariuszem Żurawickim.
Czytaj całość
 
Uwaga - zmiana wniosku na wyprawkę szkolną! Drukuj Email
21.08.2015.
W związku z wytycznymi skierowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do dyrektorów szkół dotyczącymi wyliczania dochodów do programu „Wyprawka szkolna”,  poniżej zamieszczono aktualny wzór wniosku o dofinansowanie podręczników.
Zmiany dotyczą zasad wyliczania dochodu - zgodnie z ustawą o świadczeniach rodzinnych za dochody członków rodziny uważa się dochody osiągnięte w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy oraz zmiany w sytuacji dochodowej stanowiące utratę i uzyskanie dochodu w rozumieniu ustawy o świadczeniach rodzinnych. Należy podkreślić, że w roku bieżącym rokiem kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy jest rok 2013.
 
Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C - zbadaj swoją krew! Drukuj Email
21.08.2015.
Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C„Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko – Pomorskim”
W związku z realizacją przez Powiat Żniński „Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko – Pomorskim” zapraszamy mieszkańców naszego Powiatu do wykonania bezpłatnych badań diagnostycznych krwi, które odbędą się w dniu: 27 sierpnia 2015 r. w godzinach od 10:00 – 17:00 w Przychodni Lekarskiej w Janowcu Wlkp., ul. Gnieźnieńska 4.
Rejestracja pod numerem telefonu 52 30 31 100 wew. 57 w godz. od 8:00 – 15:00.
Program skierowany jest do mieszkańców Powiatu Żnińskiego. Przed badaniem należy podać nr PESEL oraz adres zamieszkania.
 
Ankieta - Roczny Program Współpracy na rok 2016 Drukuj Email
19.08.2015.
ankieta_-_grafikaSerdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających na rzecz mieszkańców Gminy Żnin do przedkładania propozycji zadań publicznych do „Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  na rok 2016”.
Formularz w wersji elektronicznej znajduje się na stronie www.um.znin.pl – zakładka ngo-do pobrania - LINK DO FORMULARZA .
Ankietę proszę przesłać na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub pocztą tradycyjną do Urzędu Miejskiego w Żninie ul. 700-lecia 39 w terminie do 21 sierpnia 2015 r. (liczy się termin wpływu do Urzędu Miejskiego w Żninie).
 
««  start « poprz. 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 771 - 775 z 1009