Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Delegacja Miasta Albertirsa z wizytą w Żninie Print E-mail
piątek, 08 maj 2015
There are no translations available

albertirsacimereW dniach 8-10 maja, na zaproszenie Pana Roberta Luchowskiego, Burmistrza Żnina, przebywać będzie w Żninie delegacja miasta partnerskiego Albertirsa, z Burmistrzem Panem László Fazekasem na czele.
W programie pobytu gości z Węgier jest m.in. zwiedzanie Żnina i Wenecji, przejazd kolejką wąskotorową oraz spotkanie z przedstawicielami władz naszej gminy. Będzie ono świetną okazją do podsumowania dotychczasowych dwustronnych kontaktów, ale także określenia perspektyw współpracy pomiędzy naszymi miastami w najbliższej przyszłości.
 
Mniej pyłów nad Żninem Print E-mail
piątek, 08 maj 2015
There are no translations available

mniej_pylow_nad_zninemW czwartek 7 maja w zakładzie Veolia Energia Poznań Północ w Żninie, który dostarcza ciepło systemowe dla mieszkańców Żnina odbyła się wspólna konferencja prasowa władz spółki i przedstawicieli samorządu terytorialnego.

Okazją do spotkania były prace realizowane przez samorząd, przy udziale spółki nad przygotowaniem planu niskoemisyjnej gospodarki dla Gminy Żnin oraz zakończenie budowy w żnińskiej ciepłowni nowego układu odpylania spalin i oddanie go do eksploatacji.
Read more...
 
Remonty dróg Print E-mail
czwartek, 07 maj 2015
There are no translations available

remonty_drog_2015Trwają remonty cząstkowe dróg w gminie Żnin. Prace polegają na remontach nawierzchni żnińskich ulic za pomocą mieszanki mineralno-bitumicznej na gorąco z wytwórni. Przy okazji prac przeprowadzana jest również regulacja wysokości wpustów ulicznych i włazów kanałowych. Łącznie w ramach prac zostanie przeprowadzona naprawa ok. 700 metrów kwadratowych powierzchni dróg.
Planowany termin zakończenia prac, przy sprzyjającej pogodzie to 15 maja 2015 roku. Wkrótce rozpoczną się także prace na drogach wiejskich, które odbywać się będą z zastosowaniem emulsji asfaltowej i grysów bazaltowych.
Przepraszamy za powstałe w związku z remontami utrudnienia.
Read more...
 
Zdobądź tytuł Kreatora miejsc pracy Print E-mail
czwartek, 07 maj 2015
There are no translations available

kreator_miejsc_pracy_2015Tylko do 29 maja pracodawcy mogą zgłaszać się do drugiej edycji konkursu ministra pracy i polityki społecznej „Kreator miejsc pracy". 

Konkurs ma na celu wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r. Nagrody będą wręczane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa.

Read more...
 
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza Print E-mail
środa, 06 maj 2015
There are no translations available

spotkanie_autorskie_z_wrozka_wioletta_piaseckaspotkanie_z_bronislawem_cieslakiemspotkanie_z_dariuszem_rekoszem
Read more...
 
<< Start < Prev 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Next > End >>

Results 796 - 800 of 944