Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na spotkanie Print E-mail
środa, 05 sierpień 2020
There are no translations available

euro-konsult
 
Informacja na temat bonu turystycznego Print E-mail
wtorek, 04 sierpień 2020
There are no translations available

bon_turystyczny

Uwaga na oszustów!!!
W internecie pojawiły się oferty oszustów, którzy próbują sprzedać bon. „Bon turystyczny nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.
Skorzystać z niego mogą tylko osoby uprawnione” - przypomina Polska Organizacja Turystyczna oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Read more...
 
Ankieta dotycząca elektromobilności Print E-mail
czwartek, 30 lipiec 2020
There are no translations available

W związku z pracami nad "Strategią Rozwoju Elektromobilności Gminy Żnin na lata 2019-2034" zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety.

Ankieta jet anonimowa, a jej wyniki będą służyły wyłącznie do przygotowania optymalnych, pod kątem Państwa zapotrzebowania i oczekiwań, działań związanych z rozwojem komunikacji i infrastruktury niezbędnej do rozwoju elektromobilności.
 
Ankieta do wypełnienia klikając TUTAJ
 
Ostrzeżenie meteorologiczne Print E-mail
wtorek, 28 lipiec 2020
There are no translations available

imgw
 
Zaproszenie na mammografię Print E-mail
piątek, 24 lipiec 2020
There are no translations available

nfz
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 86 - 90 of 1504
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej