Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na badania Drukuj Email
05.08.2020.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Ministerstwo Zdrowia zaprasza osoby w wieku 65 lat i powyżej do udziału w Ogólnopolskim programie badań przesiewowych w kierunku tętniaka aorty brzusznej, realizowanego w ramach programu polityki zdrowotnej pn. "Program Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD na lata 2017-2020". W ramach programu pacjentom oferowane jest bezpłatne badanie ultrasonograficzne, którego celem jest stwierdzenie występowania tętniaka aorty brzusznej. Szczegóły: TUTAJ
 
 
 
Zaproszenie do udziału w rajdzie nordic walking Drukuj Email
05.08.2020.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

rajd_nw
 
Zaproszenie na spotkanie Drukuj Email
05.08.2020.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

euro-konsult
 
Informacja na temat bonu turystycznego Drukuj Email
04.08.2020.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

bon_turystyczny

Uwaga na oszustów!!!
W internecie pojawiły się oferty oszustów, którzy próbują sprzedać bon. „Bon turystyczny nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.
Skorzystać z niego mogą tylko osoby uprawnione” - przypomina Polska Organizacja Turystyczna oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Czytaj całość
 
Ankieta dotycząca elektromobilności Drukuj Email
30.07.2020.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

W związku z pracami nad "Strategią Rozwoju Elektromobilności Gminy Żnin na lata 2019-2034" zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety.

Ankieta jet anonimowa, a jej wyniki będą służyły wyłącznie do przygotowania optymalnych, pod kątem Państwa zapotrzebowania i oczekiwań, działań związanych z rozwojem komunikacji i infrastruktury niezbędnej do rozwoju elektromobilności.
 
Ankieta do wypełnienia klikając TUTAJ
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 86 - 90 z 1506
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej