Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Biała Sobota w ZUS Drukuj Email
15.11.2018.
zus„Biała Sobota” to dzień, w którym ZUS otwiera sale obsługi klientów wyłącznie dla lekarzy i asystentów medycznych. To doskonała okazja by skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich, tym bardziej, że tylko do końca listopada zwolnienia lekarskie mogą być wystawiane na papierowym formularzu (ZUS ZLA). Od 1 grudnia lekarze będą wystawiać wyłącznie zwolnienia elektroniczne.

W trakcie „Białej soboty” będzie można założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, a także pobrać bezpłatny certyfikat do podpisywania e-zwolnień. Nasi eksperci krok po kroku pokażą, jak w prosty i szybki sposób wystawić e-zwolnienie. Jeśli lekarz będzie chciał w trakcie wizyty uzyskać certyfikat z ZUS, powinien przyjść z własnym nośnikiem (pendrive) albo z przenośnym sprzętem z dostępem do internetu (laptop). Potrzebny będzie również dowód osobisty oraz aktualny adres e-mail.

Oddział ZUS w Bydgoszczy dla lekarzy i asystentów medycznych organizuje w listopadzie:

· dwie Białe Soboty 17 i 24 listopada w godz. 9:00 do 14:00  przy ul. Św. Trójcy 33,
· indywidualne konsultacje z obsługi e-ZLA od 15 do 30 listopada w godz. 15:00 do 17:00 w placówce ZUS, przy ul. Św. Trójcy 33

Zapisy na konsultacje i udział w Białej Sobocie oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 52 34 18 388.
Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Zgłoszenie na Jarmark Świąteczny Drukuj Email
09.11.2018.
Zachęcamy wystawców do wzięcia udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się na Placu Wolności w Żninie 16 grudnia 2018 r. 
Formularz zgłoszeniowy i regulamin udziału do pobrania regulamin_jarmarku_świątecznego formularz_zgłoszeniowy

 
Ogłoszenie o bezpłatnym szkoleniu Drukuj Email
08.11.2018.

2018-11-08_ngo

AKTYWNE, ŚWIADOME NGO – rekrutacja na szkolenie wyjazdowe dotyczące
„ZARZĄDZANIA STRATEGICZNEGO - Planowanie strategiczne a rozwój mojej organizacji”

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy członków zarządu  organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu mogileńskiego i żnińskiego do udziału szkoleniu:
„ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE - Planowanie strategiczne a rozwój mojej organizacji” w ramach projektu: „AKTYWNE, ŚWIADOME NGO”.
Szkolenie wyjazdowe odbędzie się podczas trzech dni warstwowych: 23-25 listopada 2018 r.
Wyjazd w dniu 23.11.2018 r. (piątek) ok. godz.10:00 - powrót  dnia 25.11.2018 r. (niedziela) ok. godz. 17:00.
Szczegóły dotyczące miejsca wyjazdu (zbiórki) uczestnikom  podane zostaną dnia 19.11.2018 r. 
 
Miejsce szkolenia: HOTEL OSADA KARBÓWKO WELLNESS & SPA; Elgiszewo 37, 87-408 Ciechocin
W programie szkolenia:
- organizacja jako system – elementy życia organizacji
-  4 funkcje zarządzania, z podkreśleniem roli planowania, rodzajów planowania, w tym planowania finansów
- wyznaczenie celów strategicznych dla organizacji (merytorycznych i finansowych)
- wszystko o misji organizacji – deklaracja misji
- oddziaływanie zewnętrzne (programy, projekty)
- planowanie finansowe  (zadanie zlecone przez administracje a plan strategiczny organizacji)
- praca z narzędziem Planer – planowanie budżetu projektu,  monitoring i sprawozdawczość

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Koszty organizacyjne, w tym transport, nocleg, wyżywienie i materiały szkoleniowe zapewnia Stowarzyszenie Młode Dęby. Uczestnik zobowiązany jest do zabrania ze sobą laptopa.

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  na lata 2014-2020.
Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego w pliku pod informacją) podpisany i zeskanowany prosimy przesyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 19.11.2018 r. do godz. 12:30. Oryginał proszę dostarczyć osobiście w pierwszym dniu szkolenia.
UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W szkoleniu z jednej organizacji mogą uczestniczyć max. 3 osoby (członkowie zarządu). Osoby zaproszone na szkolenie otrzymają zwrotną wiadomość telefoniczną i e-mailową z potwierdzeniem udziału w szkoleniu i z informacją dotycząca godziny i miejsca wyjazdu.
Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin.
W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Agnieszką Ziółkowską drogą telefoniczną:nr tel: 501 745 355 lub mailową: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Formularz zgłoszeniowy można pobrać: TUTAJ

 
Komunikat Drukuj Email
08.11.2018.
uwaga3W związku z wprowadzeniem dnia wolnego od pracy w dniu 12 listopada 2018 r. informujemy, że uległ zmianie harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Chomiąża Księża, Dobrylewo, Januszkowo, Jadowniki Bielskie, Jadowniki Rycerskie, Kierzkowo, Murczyn, Murczynek, Redczyce, Wawrzynki, Wilczkowo, Wójcin zostaną odebrane w sobotę 17 listopada.
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 95 z 1174
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej