Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konkurs fotograficzny "A to Żnin właśnie..." Drukuj Email
02.01.2013.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym nowym konkursie fotograficznym, w którym główną nagrodą jest zestaw fotograficzny składający się z cyfrowej lustrzanki z dwoma obiektywami. Wybierane będą także zdjęcia miesiąca w poszczególnych kategoriach, które równie zostaną nagrodzone.
Aby wziąć udział w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (dostępny tutaj ) a następnie przysłanie zdjęć na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć w poszczególnych kategoriach i na kolejne miesiące. 
 
 
 
 Zmienióny ( 18.02.2014. )
 
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej