Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Żniński Dom Kultury zaprasza na koncert na zakończenie lata w wykonaniu Studia BUM! Drukuj Email
25.08.2014.

pozegnanie_lata_2014Grupę tworzą wykonawcy kochający muzykę (głównie Rap), tworzący własną interpretację stylu hiphopowego. Każda osoba z osobna wnosi własny indywidualny sposób wykonywania utworów, które niosą pozytywny przekaz.

Studio BUM! (Bardzo Unikatowa Muzyka) jako szyld pewnej grupy wykonawców  skrystalizował się w 2007 roku w Wągrowcu.  W studio pojawiają się muzycy nagrywający "płyta za płytą" lub tacy, którzy raz po raz coś tworzą, są też osoby, które zrealizowały pojedyncze projekty muzyczne. Każdy jest tu indywidualnością, ale wszyscy tworzą swojego rodzaju rodzinę. Skład grający koncerty tworzą: Ziółek, Beki.M. Rymar i Pyra. W głównej mierze grają Rap. Nie jest to gatunek, który się ogranicza, ale bierze wiele z innych nurtów muzycznych, dzięki temu "pole do popisu" jest spore. Każda z osób nagrywających prezentuje swój własny styl. Na występach starają się nieść pozytywny przekaz, docierając z nim tam, gdzie się da. Muzycy piszą teksty inspirowane  ich życiem oraz otaczającą rzeczywistością. Każdy z nagrywających sam wie jak chce przedstawić dany temat, dzięki czemu powstaje "ten unikat". Studio przez kilka lat swojej działalności wydało już ponad 50 różnych płyt.

Koncert odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia 2014 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej