Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza Drukuj Email
08.12.2014.
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na:
Klub Podróżnika - 8 grudnia 2014 r., o godz. 18:00
Dyskusyjny Klub Książki - 9 grudnia 2014 r., o godz. 16:00
Studio zdrowia I urody -  9 grudnia 2014 r. o godz. 18:00
 
Klub Podróżnika
Dnia 8 grudnia 2014 r., o godz. 18.00  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika. Będzie to ostatnie spotkanie w bieżącym roku łączące swojski klimat świąt Bożego Narodzenia z afrykańską egzotyką. Klubowicze wyruszą w podróż do Republiki Południowej Afryki pod przewodnictwem Jadwigi i Bogdana Jelinków. Bogata i zawiła historia tego kraju, jego niezwykła przyroda i kultura, panujące kontrasty to wątki, których nie zabraknie podczas poniedziałkowej relacji, a która zilustrowana zostanie ciekawymi fotografiami. Dla poznających świat zmysłem smaku zaproponujemy napar herbaciany z czerwonokrzewu afrykańskiego Rooibos – smaczny i zdrowy. Zapraszamy.

Dyskusyjny Klub Książki
Dnia 9 grudnia 2014 r., o godz. 16.00 Miejska I Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Dyskurs toczyć się będzie wokół książki „Sierpniowe dziewczęta 44” Patrycji Bukalskiej.

W czasie Powstania życie nie zatrzymało się na dwa miesiące. Ono trwało i bez względu na okropieństwo wojny nie ograniczało się tylko do rzeczy strasznych - opowiada autorka książki. Wspomnienia osób, które uczestniczyły w Powstaniu są bardzo różne. Wszystko zależy od tego co dana osoba w tamtym czasie robiła, gdzie była. Warto się nad tym zastanowić. Zapraszamy do dyskusji.

Studio zdrowia I urody
Dnia 9 grudnia 2014 r. o godz. 18.00 Miejska I Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na drugie spotkanie Studia zdrowia i urody, które odbędzie się pod hasłem „Nie masz co na siebie włożyć?”. Porad w tym temacie udzielać będzie Agnieszka Beśka-Zasadowska, specjalistka w zakresie wizażu. Zainteresowane osoby będą mogły poznać swój typ urody i sylwetki, a w konsekwencji sugestie dotyczące właściwego ubioru. „Pokaż mi swoją szafę, a powiem Ci kim jesteś” – zadbajmy więc o to, aby opinia o nas była jak najbardziej pozytywna, a zbliżający się karnawał nie doprowadzał nas do rozstroju nerwowego.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej