Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Spotkania dotyczące mikrograntów Drukuj Email
09.12.2014.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica oraz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie „Inicjuj z FIO”.

W ramach projektu przyznawane będą mikrodotacje do wysokości 5 000 zł. Dofinansowanie będzie można przeznaczyć między innymi na sprzęty związane z obszarem działań organizacji, remont lokalu, podniesienie kwalifikacji członków, działania na rzecz społeczności lokalnej.
 
O mikrodotacje ubiegać się będą mogły:
- młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotacje z rocznym budżetem nie przekraczającym 25 tys. zł.
- grupy nieformalne (min. 3 osoby) podejmujące działania w sferach pożytku publicznego
- przedstawiciele grup samopomocowych aktywnie działających na rzecz pokonywania problemów i zmiany warunków życia członków swojej grupy.

Nabór wniosków konkursowych odbędzie się w styczniu 2015 roku.
Dokumentacja konkursowa dostępną będzie na stronie internetowej www.trgp.org.pl

Spotkanie informacyjno-promocyjne dla Powiatu Żnińskiego odbędzie się dnia 10.12.2014, w Starostwie Powiatowym, ul. Potockiego 1, Żnin, sala posiedzeń, godz. 13:00.

Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub faksem (56) 687-39-09 do dnia 9.12.2014.

Więcej informacji pod numerem telefonu (56) 688-75-20 Serdecznie zapraszamy.

Pobierz formularz zgłoszeniowy
 
« poprzydni papiór   nastympny papiór »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej