Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Wspólnie ubierzmy choinkę Drukuj Email
09.12.2014.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Urząd Miejski w Żninie zaprasza dzieci przedszkolne, szkolne oraz młodzież gimnazjalną ze szkół z terenu Gminy Żnin do udziału w konkursie „Wspólnie ubierzmy choinkę” .
Warunkiem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie ozdoby choinkowej w dowolnej formie i dowolną techniką (bombka, stroik, łańcuch itp.) i dostarczenie jej do Wydziału Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Żninie pok. 44 do dnia 19 grudnia 2014r. do godziny 12:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO w dniu 21 grudnia 2014r. na Placu Wolności w Żninie o godzinie 15-16. Wykonane przez uczestników ozdoby zostaną zawieszone na miejskiej choince znajdującej się na Placu Wolności.
Na zwycięzców czekają nagrody.


Regulamin konkursu „Wspólnie ubierzmy choinkę”


Organizator: Urząd Miejski w Żninie ul. 700-lecia 39, 88-400 Żnin.

Cel:
•    Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów.
•    Kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
•    Stworzenie możliwości prezentacji własnych prac.

Uczestnicy:
Konkurs przeznaczony jest dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Żnin.
Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych:
•    I grupa – przedszkola,
•    II grupa - I-III klasa SP,
•    III grupa - IV-VI klasa SP,
•    IV grupa- młodzież gimnazjalna.

Warunki uczestnictwa:
1.    Warunkiem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie ozdoby choinkowej w dowolnej formie i dowolną techniką (bombka, stroik, łańcuch  itp.).
2.    Przy ocenie i nagradzaniu prac będą brane pod uwagę oryginalność, pomysłowość, samodzielność i estetyka wykonania.
3.    Do pracy należy dołączyć karteczkę z czytelnym opisem zawierającym następujące dane: imię i nazwisko autora pracy i opiekuna, klasa, adres szkoły.
4.    Ozdoby choinkowe należy dostarczać do Wydziału Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Żninie pok. 44 do dnia 19 grudnia 2014r. do godziny 12:00.
5.    Zgłoszenie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na publikacje swojej pracy i wizerunku dla celów związanych z konkursem.
6.    Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora.
7.    Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO w dniu 21 grudnia 2014r. na Placu Wolności w Żninie o godzinie 15-16.
8.    Organizator konkursu przewiduje dyplomy i nagrody rzeczowe za I, II, III miejsce we wszystkich kategoriach oraz ewentualne wyróżnienia.

 
« poprzydni papiór   nastympny papiór »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej