Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Biblioteka zaprasza Drukuj Email
20.01.2015.

biblioteka_logoStudia Zdrowia i urody zaprasza
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza do Studia Zdrowia i urody na cykl spotkań poświęconych zdrowiu i urodzie, które poprowadzą specjaliści z różnych dziedzin.
Najbliższe spotkanie „Jak jeść smacznie, ale zdrowo?” odbędzie się 20.01.2015 r. o godz. 18:00 w siedzibie biblioteki. W ramach spotkania wysłuchamy wykładu Zofii Rosińskiej, asystentki w Katedrze i Zakładzie Żywienia i Dietetyki Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy nt. jak komponować dietę, jakie są składniki pokarmowe potraw i co się z nimi dzieje w organizmie, jakie są wymagania żywieniowe człowieka.

Politechnika Maluszka
Dnia 26 stycznia 2015 r. o godz. 10.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na kolejny wykład w ramach Politechniki Maluszka. Będą to zajęcia z kierunku „Mechanika i budowa maszyn” zatytułowane „W świecie motoryzacji”. Słuchaczy czeka moc atrakcji – zabawy konstrukcyjne, manualne, poznawcze, zabawy klockami i „wysokiej klasy” pojazdami. A wszystkie one mają na celu rozwijanie sprawności rąk, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzeganie, wyobraźnię przestrzenną i pomysłowość. Zapraszamy dzieci do lat 3 wraz z opiekunami.

 
« poprzydni papiór   nastympny papiór »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej