Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Szkolenie dla organizacji pozarządowych Drukuj Email
05.02.2015.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

ngo2 lutego 2015 r. Burmistrz Żnina ogłosił otwarte konkursy ofert: na realizację zadań publicznych w 2015 r. przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych na udzielenie dotacji stanowiących wkład własny organizacji pozarządowych do projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, przeznaczonych na realizację zadań własnych Gminy Żnin w roku 2015 oraz otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na rok 2015.
 
W związku z powyższym Urząd Miejski w Żninie serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na szkolenie, które odbędzie się 11 lutego 2015 r. (środa) o godz. 17.30  w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie, dotyczące zasad obejmujących tegoroczne konkursy ofert. Uczestnicy szkolenia w czasie zajęć warsztatowych zapoznają się również z zasadami wypełniania wniosków grantowych, zostaną także poinformowani o nowych możliwościach, które otwierają się przed nimi w bieżącym roku kalendarzowym.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do wzięcia udziału w szkoleniu.
 
« poprzydni papiór   nastympny papiór »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej