Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza Drukuj Email
19.02.2015.
 
Politechnika Maluszka
Dnia 23 lutego 2015 r. o godz. 10.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na kolejny wykład w ramach Politechniki Maluszka. Będą to zajęcia z kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie sztuk pięknych” zatytułowane „Zagadki Jacka i Agatki”. Słuchaczy czeka jak zwykle moc atrakcji – zabawy literackie, manualne, poznawcze, ruchowe … A wszystkie one mają na celu poznanie literatury pięknej dla dzieci, rozwój zdolności koncentracji, rozwój intelektualny . Zapraszamy dzieci do lat 3 wraz z opiekunami.

Studio zdrowia I urody
Dnia 24 lutego 2015 r. o godz. 18.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na spotkanie Studia zdrowia i urody, które odbędzie się pod hasłem „Dłonie wizytówką każdego człowieka, zadbajmy o nie (i o inne części ciała) z kosmetyczką”. Porad udzielać będzie Joanna Koziełek, kosmetyczka, właścicielka salonu kosmetycznego w Żninie. Podpowie także jak zregenerować cerę po zimie, odpowie na nurtujące słuchaczy pytania. Zapraszamy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej