Start arrow Aktualności arrow Żnińscy hokeiści z wizytą u Burmistrza
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Żnińscy hokeiści z wizytą u Burmistrza Drukuj Email
12.03.2015.
spotkanie_z_hokeistamiW środę 11 marca w Urzędzie Miejskim w Żninie odbyło się spotkanie Burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego z hokeistami i trenerami Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka Żnin. Hokej na trawie, jak i jego halowa odmiana, to od lat bardzo popularna dyscyplina sportu na Pałukach. Żnińska drużyna dzielnie walczy o pozycję wśród najlepszych drużyn w kraju.

W rozegranym w dniach 7-8 marca w Gąsawie Finale Halowych Mistrzostw Polski juniorów młodszych żnińscy hokeiści wywalczyli 5 miejsce. Warto przypomnieć, że we wrześniu 2014 roku hokeiści UKS Jedynki wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Młodzików w hokeju na trawie. Pani Katarzyna Pietraszko – trener hokeistów, w niedawno rozstrzygniętym plebiscycie TL Pałuki na najpopularniejszego sportowca, zdobyła tytuł trenera roku 2014.
Doceniając sukcesy oraz ciężką pracę zawodników i trenerów Burmistrz Żnina Robert Luchowski wręczył wszystkim medale 750-lecia Żnina oraz flagę Żnina.
Medale otrzymali: Katarzyna Pietraszko i Piotr Rożek – trenerzy, Sebastian Przybył, Mikołaj Przybył, Korneliusz Nitka, Michał Nowakowski, Mikołaj Marczyński, Jakub Gebler, Jakub Musiał, Norbert Zieliński, Jakub Mroziński, Mateusz Wiśniewski.
Dziękujemy za godne reprezentowanie Żnina i życzymy dalszych sukcesów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej